Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące skryptu na wiadomość podczas bana.


rambo11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanie: czy dało by rade napisać skrypta na to, że jak gracz dostanie bana, kicka, mute itp od Admina to wysyła się na serwer (do wszystkich graczy) wiadomość np.:

Gracz <nick> zostal zbanowany przez <nick_Admina> za : <powód> na czas: <czas >

Coś plus/minus takiego:D

Opublikowano

Wydaje mi się, że jak zbanujesz kogoś z essentials to właśnie taka wiadomość się wyświetla. Jeśli nie to możesz się podłączyć pod komendę z essentials.

options:
    l:&1[&2TempBan&1]&4
#autor Adixadixb44
#/tempban <gracz> [czas] [powod]
command /tempban <offline player> <text> <text>:
    permission: ban.teppban
    trigger:
        if arg 1 is set:
            if arg 2 is set:
                if arg 3 is set:
                    broadcast "{@l} Gracz %arg1% zostal zbanowany przez %name of player% za: %arg 3% na czas: %arg 2%"
                    stop
                else:
                    broadcast "{@l} Gracz %arg1% zostal zbanowany przez %name of player% bez powodu na czas: %arg 2%"
                    stop
           else:
                    broadcast "{@l} Gracz %arg1% zostal zbanowany przez %name of player% za: %arg 3% na czas nieokreslony"
                    stop

Nie testowane, ale powinno działać.

Jesli pomoglem daj Like.

Opublikowano

Wyświetla się wiadomośc ale tylko OP'om D: wiem, Ze gracze nie maja permissions do tego ale wole skrypta - estetycznie zrobie po swojemu:)

Opublikowano

Czy zdajesz sobie sprawe ze jesli masz essentials to tam to zmieniasz? :)
poszukaj odpowiedniego pliku z daną linijką. Nie opłaca się instalować czegoś, co już masz po raz 2gi

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

  • 1 rok później...
Opublikowano

Polecam KBase chwilowo nie ma tempbana i bana na ip ale się opłaca :)

Autorem jestem ja. >> Pobierz

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...