Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

»MineKings« »1.7.2« »FreeBuild v0.1«


SmallDodger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

«R
«E
«K
«L
«A
«M
«A
«R
«E
«K
«L
«A
«M
«A
«R
«E
«K
«L
«A
«M
«A

small-separator.png

FABUŁA:

Dawno dawno temu Fafuz|Dwz Szukał serwera FreeBuild, Przyjemnego i Ogarniętego z Dobrą administracją, lecz nie znalazł więc pomyślał: "O zrobie swój serwer"
2 dni później
Kurde.. Serwer już wystartował, Czemu jest taki pusty?!.
2 Godziny Później.
:O Wbił jakiś gracz! "AnonymHD Joined to the Game!"
AnonymHD zaproponował Reklame serwera na MPCForum.PL
Fafuz ucieszył sie i go mile zawitał.

small-separator.png

DANE SERWERA:

»NAZWA: MineKings
»WERSJA: 1.7.2
»IP: s17.fcraft.pl:27929
»TRYB: SURVIVAL+SG+FREEBUILD
»PVP: TAK, po za razem.
»POTWORY: Tak,ale nie ma na dzialkach.
»ZWIERZĘTA: Tak, nawet na dzialkach.
»WHITE-LISTA: NIE
»PREMIUM: Nie Potrzebne!.


small-separator.png

ADMINISTRACJA:

»(HeadAdmin)Dzw
»(Admin)VampirPolska
»(Reklamator)AnonymHD


small-separator.png

INFORMACJE


Screenów nie dodam, Musisz wejść i sam Zobaczyc :)
Najwyżej screeny dodam później, Więc śledź ten temat :)
Gdyby co Rekrutacja Jest off.
Jeżeli zaprosisz 3 Graczy dostaniesz vipa

small-separator.png

LOGI:

 

2014-02-01 17:15: Zrobienie Tematu
2014-02-01 17:19: Edycja tematu

 

 
Opublikowano

Nie polecam serwera, administracja nie kulturalna. Kłamie w prezentacji, nie jest to server Free Build jak jest zaznaczone. Nie posiada on żadnych działek. Oto Dowód wieku administracji po małej krytyce serwera:

Po 1 To jest mala krytyka??? Po 2 Czy Wiesz co to za komenda /plotme ????

 
Opublikowano

Równie dobrze, mogli zaznaczyć to na spawnie, a nie ja szukam. ..

To nie jest serwer Dla Noobów w twoim przeciwieństwie ...

 
Opublikowano

Mmm, widzę jaki ty jesteś rozwinięty umysłowo, nawet nie zastanowisz się ile ja mam lat. Poza tym to nie jest wytłumaczenie twojego powodu. W każdym serwerze na spawnie powinna zostać napisana informacja o możliwościach, które można wykonać na tym serwerze.

Podaj mi twoje ip serwera Chętnie wbije i pokrytykuję.

Jest cos takiego jak komenda /pomoc

 
Opublikowano

Tylko stwierdziłem fakty, to co na serwerze nie jest ok. Jeśli chcesz z chęcią mogę Ci podać IP mojego servera, ale się na niego nie dostaniesz bo jest zajęty ;)

PODAJ!...

 
Opublikowano

Rzeczywiście admin źle postąpił.

Co do Twojej opini - Mr Grane Muszę się nie zgodzić. FB jest. Wszystko jest wytłumaczone pod komendą /pomoc.

Został zdegradowany.

Wszytko działo się pod moją nieobecność.

Screen z działkami :

hiiqwudddteqcwptfvxp.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer 50 godzin Online !
Dodano nowy sklep !
O 14:30 Dodane zostaną prace !

Przez nasz serwer przeszło już 94 Graczy ! :)

Bloków :
Postawiono 1827834

Zniszczono 1583345

Najwięcej graczy online : 16

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer 50 godzin Online !

Dodano nowy sklep !

O 14:30 Dodane zostaną prace !

Przez nasz serwer przeszło już 94 Graczy ! :)

Bloków :

Postawiono 1827834

Zniszczono 1583345

Najwięcej graczy online : 16

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer 50 godzin Online !

Dodano nowy sklep !

O 14:30 Dodane zostaną prace !

Przez nasz serwer przeszło już 94 Graczy ! :)

Bloków :

Postawiono 1827834

Zniszczono 1583345

Najwięcej graczy online : 16

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...