Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Plugin XXX dołączył na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi głównie o określone rangi:

 

VIP

SVIP

ADMIN

WŁAŚCICIEL.

 

żeby jak wejdą pokazywało się coś takiego:

 

=====================================

Właściciel XXXXX dołączył na serwer!

=====================================

 

A gracz to:

 

xxx dołączył na serwer.

Anime.png
 

 

Opublikowano

Widziałam na różnych serwerach takie coś.

Aha a jeszcze wiesz moze jak ustawic ciagle pisania na dany kolor kogoś? Nie wpiswać &id tylko odrazu ustawione?

Anime.png
 

 

Opublikowano

Amy, ja bym mógł Ci to zrobić (ciągłe pisanie na kolor jakiś), jeśli chcesz skontaktuj się zemną.

A z tym join.. coś bym wykombinował.

 

mca.png

 

 

Opublikowano

Na dołączanie prościej zrobić skrypt:

http://pastebin.com/ymSzqVx4

A to pisanie kolorkami to można essentialsem jeśli jeszcze działa. Wpisujesz /nick <nazwa gracza (można pokolorować)>&<kolor do pisania>.

3foc.png

Szukam sponsora na prawdopodobnie jeden z najlepszych serwerów RolePlay jaki powstanie. Na razie tylko zarys.

Opublikowano

Pomocy! Mam problem z MV Core!

 

Chce dodac swoj swiat, a jak wpisze: /mv import world2 normal to odpoiwiada Failed!

Anime.png
 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w mv core zeby stworzyc swiat piszesz /mv create Nazwa_Swiatu normal

 

A zeby bylo takie cos jak wbijaja to musisz wgrac plugin Skript i jakis który likwiduje JoinMessage z bukkita łap kodzik do skryptu:

on join:
	if player have permission "join.wlasciciel":
		broadcast "&6&lWlasciceil &4&l%player &6&lwszedł na serwer"
on join:
	if player have permission "join.vip":
		broadcast "&2Vip &e%player &2wszedł na serwer"
on join:
	if player have permission "join.svip":
		broadcast "&3SuperVip &5%player &3wszedł na serwer"
on join:
	if player have permission "join.admin":
		broadcast "&d&lAdmin &4%player &d&lwszedł na serwer"

Wyjaśnienie:

do rangi wlasciciel dodajesz permissie

- join.wlasciciel

do rangi vip:

- join.vip

do rangi svip:

- join.svip

do rangi admin:

- join.admin

Jezli admin ma wszystkie permissje to :

- -join.wlasciciel
- join.admin

Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...