Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Osiągnięcia klasowe ? jak nabić


-Goku-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jak nabić osiągnięcia klasowe, ponieważ sposób 3 kontami chyba już nie działa. Próbowałem dziś i nie zaliczało nic.

Trailer GMZ i funkcja DEL wywala wszystkich, nawet mnie :/

jest jeszcze jakiś inny sposób ? oprócz próby nabijania normalnie ?

Pozdrawiam.

Opublikowano

Auofinish jeszcze jest (i ma bypassa do NFSTimes więc można go używac bezpiecznie)

Funkcja Lobby Kick (DEL) działa tyle, że jeśli w lobby sa 2 osoby, kóre jej używają to wszyscy zostaną wyrzuceni z gry.

Trzeba grać legalnie tak jak ja to robiłem (jak jeszcze 99% ludzi nie było hackerami tylko około 30%)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Ale jak chcez z 2 okien jeździć klasówki? Prywatne wyścigi nie zaliczają się do Achievementu

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Auofinish jeszcze jest (i ma bypassa do NFSTimes więc można go używac bezpiecznie)

Funkcja Lobby Kick (DEL) działa tyle, że jeśli w lobby sa 2 osoby, kóre jej używają to wszyscy zostaną wyrzuceni z gry.

Trzeba grać legalnie tak jak ja to robiłem (jak jeszcze 99% ludzi nie było hackerami tylko około 30%)

O co chodzi z tym autofinisherem? Nie blokuje to później rankingu i nie wyświetlają się złe czasy na NFST?

 

PS Odpowiedz na PW. :-)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Tak dokładnie, Nabija czas bardzo długi więc nie widać tego czasu na NFSTimes a równocześnie zwycięża :P

Nie wiem czy pojedynczy czas jest rejestrowany w Historii Times ale na pewno nie będzie go na liście Twoich najlepszych czasów przejechanych tras

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Tak dokładnie, Nabija czas bardzo długi więc nie widać tego czasu na NFSTimes a równocześnie zwycięża :P

Nie wiem czy pojedynczy czas jest rejestrowany w Historii Times ale na pewno nie będzie go na liście Twoich najlepszych czasów przejechanych tras

Wyścig zostanie zapisany i może pojawić się na głównej stronie Twoich statystyk pod warunkiem, że nie jeździłeś jeszcze danego wyścigu. (nie masz jeszcze czasu z danej trasy, więc zapisuje ten, co ma - nawet bardzo słaby)

Czas wyścigu i trasę można odczytać chociażby w zakładce "History".

HB5fLf7.png

Opublikowano

Wyścig zostanie zapisany i może pojawić się na głównej stronie Twoich statystyk pod warunkiem, że nie jeździłeś jeszcze danego wyścigu. (nie masz jeszcze czasu z danej trasy, więc zapisuje ten, co ma - nawet bardzo słaby)

Czas wyścigu i trasę można odczytać chociażby w zakładce "History".

A to raczej odpada. Szkoda, że normalnie nie da się tych klasówek nabić bo cheaterów pełno. :-)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

A to raczej odpada. Szkoda, że normalnie nie da się tych klasówek nabić bo cheaterów pełno. :-)

Czemu odpada ;)

Będzie ok, z tym, że przy głębszej analizie można się domyślić, że coś jest nie tak, skoro gracz wyciska czas np. 4 minuty na trasie, którą średnio jedzie się 2 minuty i ciągle zajmuje 1 miejsce.

Ale na szczęście (dla cheaterów) EA ma na to wywalone.

@nie lepiej po prostu kicknąć ludzi z lobby i jechać "normalnie"?

HB5fLf7.png

Opublikowano

mnie też wywala z wyścigu jak używam ;/

Czasem zdarza się tak, że w jednym lobby jest kilku kierowców z owym trainerem, może to być przyczyną kicknięcia Cię z wyścigu.

Za każdym razem Cię wyrzuca?

HB5fLf7.png

Opublikowano

Może już to zablokowali.

Sprawdzę później u siebie i dam edit.

To działa tak, że sam wyścig jedziesz, zajmujesz 1 miesjace i nalicza Ci osiągnięcie? :D

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

To działa tak, że sam wyścig jedziesz, zajmujesz 1 miesjace i nalicza Ci osiągnięcie? :D

Tak, aktywujesz funkcję w lobby (lub wcześniej), następnie zawodnicy stają na linii startu, a po 3,2,1... zostają rozłączeni (kick - praktycznie nie ma ich już po zakończeniu odliczania w lobby), wyścig jedziesz sam, a po jego ukończeniu dostajesz nagrody i achievement jak za wyścig MP.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Tak, aktywujesz funkcję w lobby (lub wcześniej), następnie zawodnicy stają na linii startu, a po 3,2,1... zostają rozłączeni (kick - praktycznie nie ma ich już po zakończeniu odliczania w lobby), wyścig jedziesz sam, a po jego ukończeniu dostajesz nagrody i achievement jak za wyścig MP.

Przetestuje. Widziałem już tę opcję, ale nie korzystałem. A bana mogę dostać na staty, czy konto?

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Przetestuje. Widziałem już tę opcję, ale nie korzystałem. A bana mogę dostać na staty, czy konto?

To zapisuje się w statach jak zwykły wyścig, nie ma tam podanej ilości kierowców, którzy z Tobą jechali więc blokada statystyk Ci nie grozi ;)

O konto też bym się nie martwił, często gracze nie wiedzą kto jest "kickerem" (po kilku wyścigach z rzędu mogą się zorientować), więc nawet raporty są rzadkością.

HB5fLf7.png

Opublikowano

To zapisuje się w statach jak zwykły wyścig, nie ma tam podanej ilości kierowców, którzy z Tobą jechali więc blokada statystyk Ci nie grozi ;)

O konto też bym się nie martwił, często gracze nie wiedzą kto jest "kickerem" (po kilku wyścigach z rzędu mogą się zorientować), więc nawet raporty są rzadkością.

Testowałem, działa. :D Dzięki. I oto będzie mój sposób na nabijanie klasówek. Chyba jedyny pewny i szybki. :P

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Z trzema launcherami też działa i jest tak samo szybki jak ten :D

Bo to w sumie ta sama zasada. Tak czy tak jedziesz sam, ale jednak odpalenie jednego launchera + trainer jest mniej problematyczne niż 3. :P

Np wątpię czy mój komp by nawet dał radę. :D

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ja odpalam wszystkie trzy na minimalnych rozdzielczościach i ustawieniach graficznych i śmiga a komp nie jest za rewelacyjny :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...