Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znacie jakiś damage hack do League of Legends


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy jeszcze nie wymyślicie >.< . Nie ma takiego czekoś , jest program który sam wbija combo itp BoL ale to raczyj by było na tyle . Wyobraź sobie że co mecz ktoś ma takiego Dmg hacka to by tej gry już nie było .... Gratuluje wyobraźni :p

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

Lol, po cholerę piszecie jak nie wiecie nic o bolu?

Można zrobić w pewnym sensie dmg hack, ale jest perm za to i trzeba mieć VIP na Bolu + ogarniać robienie skryptów. Polega na tym, że wysyła fałszywe powiadomienie do serwera, że active przedmiot został użyty i realny się nie marnuje (CD itd.). Tym sposobem można zrobić pentę bijąc ludzi 20x z Botrk (jest też sposób, żeby mieć z niego active bez posiadania go).

Nie opłaca się tego robić, lepiej grać na undetected skryptach niż na tym ;)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Lol, po cholerę piszecie jak nie wiecie nic o bolu?

Można zrobić w pewnym sensie dmg hack, ale jest perm za to i trzeba mieć VIP na Bolu + ogarniać robienie skryptów. Polega na tym, że wysyła fałszywe powiadomienie do serwera, że active przedmiot został użyty i realny się nie marnuje (CD itd.). Tym sposobem można zrobić pentę bijąc ludzi 20x z Botrk (jest też sposób, żeby mieć z niego active bez posiadania go).

Nie opłaca się tego robić, lepiej grać na undetected skryptach niż na tym ;)

Wystarczy wysłać pakiet (nie ma w tym żadnej filozofii) i znać pewien trick, ale i tak nikt z forum nie wykorzysta go w praktyce.

Banwave incoming.

Opublikowano

Wystarczy wysłać pakiet (nie ma w tym żadnej filozofii) i znać pewien trick, ale i tak nikt z forum nie wykorzysta go w praktyce.

Banwave incoming.

Właśnie o tym samym pisałem, tylko że troszkę się mocno rozpisałem i pewnie nie wyszło tak jak miało być xD

Chociaż może to i byłoby dobre pokazać bobom jak używać pakietów, parę tysięcy szamba mniej na serwerach ;)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Chyba pomyliłeś działy, dziecko. To jest LoL, nie Metin.

Jeśli nie wiesz o istnieniu czegoś takiego, to po co się odzywasz?

Opublikowano

Myślisz, że jak napiszesz coś takiego to zrobisz wrażenie na kimś? Skoro można takie coś zrobić, to ciekawe dlaczego nikt jeszcze tego nie zrobił, bo chyba nie z powodu banów? BoL działa, gdyż wykorzystuje do działania tylko środki dostępne oficjalnie w grze, rzeczy takie jak dmg hacki, czy nawet programy pozwalające na dodawanie RP do konta są możliwe do zrobienia, tylko wlamujac się do bazy danych, ale dla chwili przyjemności nikt nie zapłaci grzywny ani nie pójdzie do pudła. Poza tym za darmo nikt tego by nie udostępnił. Gdyby to miało być takie proste to wystarczyłoby tylko podmienić odpowiednie pliki w kliencie i gotowe. Dmg hacki w lolu to po prostu wymysł niedorobionych dzieci z Metina, które nie potrafią grać bez hackow.

Opublikowano

Myślisz, że jak napiszesz coś takiego to zrobisz wrażenie na kimś? Skoro można takie coś zrobić, to ciekawe dlaczego nikt jeszcze tego nie zrobił, bo chyba nie z powodu banów? BoL działa, gdyż wykorzystuje do działania tylko środki dostępne oficjalnie w grze, rzeczy takie jak dmg hacki, czy nawet programy pozwalające na dodawanie RP do konta są możliwe do zrobienia, tylko wlamujac się do bazy danych, ale dla chwili przyjemności nikt nie zapłaci grzywny ani nie pójdzie do pudła. Poza tym za darmo nikt tego by nie udostępnił. Gdyby to miało być takie proste to wystarczyłoby tylko podmienić odpowiednie pliki w kliencie i gotowe. Dmg hacki w lolu to po prostu wymysł niedorobionych dzieci z Metina, które nie potrafią grać bez hackow.

Zapraszam do nauki LUA i przejrzenia API BoL'a.

Opublikowano

Myślisz, że jak napiszesz coś takiego to zrobisz wrażenie na kimś? Skoro można takie coś zrobić, to ciekawe dlaczego nikt jeszcze tego nie zrobił, bo chyba nie z powodu banów? BoL działa, gdyż wykorzystuje do działania tylko środki dostępne oficjalnie w grze, rzeczy takie jak dmg hacki, czy nawet programy pozwalające na dodawanie RP do konta są możliwe do zrobienia, tylko wlamujac się do bazy danych, ale dla chwili przyjemności nikt nie zapłaci grzywny ani nie pójdzie do pudła. Poza tym za darmo nikt tego by nie udostępnił. Gdyby to miało być takie proste to wystarczyłoby tylko podmienić odpowiednie pliki w kliencie i gotowe. Dmg hacki w lolu to po prostu wymysł niedorobionych dzieci z Metina, które nie potrafią grać bez hackow.

Kurwa stary, czytanie sprawia ci trudności, czy jak? Owszem, są przechowywane na serwerach, ale da się to obejść za pomocą pakietów. Wysyła do serwera fake wiadomość, że active item użyty, a ty możesz ciągle go używać. Nie ma w tym żadnego dmg hacka, po prostu trzeba znać podstawy LUA.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Sam napisałeś ze nie ma tu dmg hacka. Kolega pytał o DMG hacka, a nie pierdolamento na temat używania wielokrotnie i bez cd itemu z aktywnym działaniem. Wynika z tego, że to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Kurwa, jaki niski poziom wypowiedzi na tym forum.

Opublikowano

Przepraszam, że przerwe wam dyskusje na temat wysyłania pakietów. Ale nikt nie zauważył pewnej istotnej rzeczy. Niech mi, któryś wyśle pakiet, który zrobi to wszystko i w dodatku niech ta osoba myśli, że wszystko pójdzie tak gładko : D. RIOT to nie jest amatorka, jak Margonem, czy inne przeglądarkowe gierki dla kolorowych ludzi. To tak, jakby wysłać pakiet do pentagonu i uruchomić głowice nuklearną. Al-Kaida byłaby szczęśliwa. Dlaczego więc jednak tego nie zrobią? Bo jest multum-zabezpieczeń, które na to nie pozwolą szaraką. Tryliony pewnie hashy md, które złamanie na naszych komputerkach zajęłoby 300 lat. [Tyle co niektórzy bana mają].

 

 

Pozdrawiam,

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

Przepraszam, że przerwe wam dyskusje na temat wysyłania pakietów. Ale nikt nie zauważył pewnej istotnej rzeczy. Niech mi, któryś wyśle pakiet, który zrobi to wszystko i w dodatku niech ta osoba myśli, że wszystko pójdzie tak gładko : D. RIOT to nie jest amatorka, jak Margonem, czy inne przeglądarkowe gierki dla kolorowych ludzi. To tak, jakby wysłać pakiet do pentagonu i uruchomić głowice nuklearną. Al-Kaida byłaby szczęśliwa. Dlaczego więc jednak tego nie zrobią? Bo jest multum-zabezpieczeń, które na to nie pozwolą szaraką. Tryliony pewnie hashy md, które złamanie na naszych komputerkach zajęłoby 300 lat. [Tyle co niektórzy bana mają].

 

 

Pozdrawiam,

Faktycznie, do tego potrzebne jest 300 lat.

function OnSendPacket()
   -- networkid etc
end
Opublikowano

Faktycznie, do tego potrzebne jest 300 lat.

function OnSendPacket()   -- networkid etcend
Ehh... Każdy serwer lola to tak naprawde aplikacja posiadająca połączenie z internetem. Klient gry na komputerze u gracza komunikuje się z nią wysyłając i odbierając na określonym porcie ŚCIŚLE określone dane. Przeprowadzenie ataku na serwer na poziomie pakietów wymagałoby skonstruowania informacji w taki sposób, aby serwer zareagował na nie zgodnie z wolą hakera. O ile teorytycznie jest to możliwe, że istnieją dziury w oprogramowaniu, które odpowiednio wykorzystane mogą prowadzić do uzyskania określonych efektów. W przypadku lola z pewnościa jest to na tyle dobrze zabezpieczone i kontrolowane cały czas na bieżąco. Ataki tego typu nie mają sensu.

To tak samo, jak z serwisem www, który działą powiedzmy na apachu. Wpisując adres w przeglądarce wysyłasz do niego zapytanie opakowane w nagłówek http zwykle przez port 80. Jeśli twoje zapytanie jest bezsensowne serwer powie Ci, że nie wie o co chodzi, jeśli zapytasz o konkretny plik to Ci go np. wyśle. Jeśli znajdziesz w aplikacji serwera apache błąd, który pozwala skonstruowac pakiet http w taki sposób, żeby np crashnąc serwer albo uzyskać dostęp do nieosiągalnych danych to well done, shackowałeś /crackowałes serwer.

To jest poziom pojedynczego pakietu.

 

 

Można znaleźć też błąd gdzieś głębiej. Jeśli aplikacja, która odbiera dane z sieci przesyła je do dalszej obróbki innemu procesowi. Mozliwe było by wysłanie poprawnych danych z poziomu widzenia aplikacji apacha, ale już np serwer msql, który otrzyma wysłany przez Ciebie ciąg znaków się wysypie. Wszystko sprowadza się do tego, jakie dane wyślesz i co się z nimi stanie na serwerze, jak zostaną zinterpretowane i jaka aplikacja je przetworzy.

 

To co mi napisałeś, śmiem stwierdzić. Jak rzucone na wiatr i, że TEORYTYCZNIE jest to możliwe.

 

*To co napisałem opieram na wieloletnim doświadczeniu.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Ikinoma

SUPPORT MY MENTAL HEART OR I WILL KILL YOU!

Opublikowano

Ale jakiż jest sens zastanawiania się, czy stworzenie hacka do tej gry jest możliwe czy nie, skoro na chwile obecną coś takiego NIE ISTNIEJE i NIE BEDZIE istnieć. Nawet jeśli ktoś zlamalby zabezpieczenia i udałoby mu się stworzyć działającego cheata, to tysiące ludzi używa programu LoL Replay, wystarczy, ze kilka osób wyśle taki filmik do Riotu i co? I luka w zabezpieczeniach zostaje błyskawicznie załatana, wszystko trzeba robić od początku. LoL to nie jest niskobudżetowa gierka typu Combat Arms, gdzie sytuacja wyglądała w ten sposób, że jak cheat został wykryty, to praktycznie w ciągu tygodnia można się było spodziewać update cheata, który znów omijać zabezpieczenia. Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie ale to bez znaczenia... LOL to gra na której się zarabia sporą kasę, która jest jedną z najpopularniejszych gier na arenie eSportu, która trzeba cały czas kontrolować, bo jedno zaniedbanie może poprowadzić do olbrzymich strat.

 

Opublikowano

Ale jakiż jest sens zastanawiania się, czy stworzenie hacka do tej gry jest możliwe czy nie, skoro na chwile obecną coś takiego NIE ISTNIEJE i NIE BEDZIE istnieć. Nawet jeśli ktoś zlamalby zabezpieczenia i udałoby mu się stworzyć działającego cheata, to tysiące ludzi używa programu LoL Replay, wystarczy, ze kilka osób wyśle taki filmik do Riotu i co? I luka w zabezpieczeniach zostaje błyskawicznie załatana, wszystko trzeba robić od początku. LoL to nie jest niskobudżetowa gierka typu Combat Arms, gdzie sytuacja wyglądała w ten sposób, że jak cheat został wykryty, to praktycznie w ciągu tygodnia można się było spodziewać update cheata, który znów omijać zabezpieczenia. Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie ale to bez znaczenia... LOL to gra na której się zarabia sporą kasę, która jest jedną z najpopularniejszych gier na arenie eSportu, która trzeba cały czas kontrolować, bo jedno zaniedbanie może poprowadzić do olbrzymich strat.

 

No to kurwa sobie poszukaj na necie dowodów na to, że RIOT to załatał. Gówno z tym robią.

 


Ciągle działa, jest za to instaban, ale najważniejsze, że setki osób przegrywają gry przez takich pacanów, a RIOT zalicza gry do przegranych. To nie jest żaden cheat, musieli by zabezpieczyć wysyłanie i odbieranie pakietów od/z serwera, to jest bug. Nie wierzę, że ciągle piszecie te bzdury o tym, że Riot ma serwery nasa. Co z tego, że LoL rządzi na scenie e-sportu?

Każdą grę da się obejść, WoW'a można łatwo też załatwić pakietami. Teraz mówcie, że Blizzard na pewno nie dopuściłby do tego, bo bogacze.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

LoL to gra na skalę światową, każdy o niej chociaż raz w życiu usłyszał (najczarniejszy scenariusz) lub przesiedział przy tym setki dni/nocy/tysięcy godzin (Niepotrzebne skreślić). Riot dba o tę grę bardzo pedantycznie konkretnie, ponieważ zaniedbanie ochrony antyhackowej może wiązać się ze sporymi stratami. LoLa można porównać do rzeczywistego sportu, są setki kibiców przed ekranami, idole, faworyci oraz zarabiający na tym tysiące $ doświadczeni gracze. Nawet gdyby twórcy mieli to gdzieś, to kibicujący amatorzy oglądający mecz na żywo/powtórkę nie wychwycą cheata ? 7-8 raportów poleci i po hacku. To nie jest Combat Arms, gdzie co tydzień update hacka i jest nie do rozwalenia.

 

Nie ma czegoś takiego, i jak sądze nie będzie, a nawet jak będzie, to długo nie pożyje.

3d10a40e96e20.png

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Riot ma wyjebane na to ważne, że jest hajs.
A gracze ? J**** ich to się już powoli zaczyna robić jak Metin tyle, że tam to supp kompletnie już wyjebane po całości.



 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...