Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukamy Człowieka od Silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Poszukujemy człowieka który by chętnie wziął udział w projekcie gry dragonball+naruto+fairytail. Najlepiej żeby ogarniał silniki.

Kontakt:

Gg: 7779508

e-mail: [email protected]

TeamSpeak: innocraft.eu (kanał DragonBall+naruto+fairytail)

Opublikowano

1. Co ofeeujecie w zamian.

2. Jakie umiejetnosci musi posiadac ten programista?

3. Strulturalka, struktutalno obiektowa, obiektowka czy wersja obiektowka jak pojebany?

4. Kogo juz macie w teamie

5. Co jest juz zrobione

6. Moze jakis chociaz zaczatek fabuly?

7. Moze juz jakies screeny macie?

8. Moze cos o waszej grupie?

9. Gra sie nie wybije (sam napisales to juz w 1 poscie)

 

Oj kurwa korekta. Szukacie czlowieka do silnika gry wiec jeszcze:

10. Programista/Grafik/Fabularz/Sponsor ?

Jesli grafik to:

11. co ma tworzyc dokladnie? Tj. lay, pixelart, ikony czy co?

Opublikowano

" 2. Jakie umiejetnosci musi posiadac ten programista?"

 

Musisz się znać na silnikach. A czy spalinowy czy jaki tego niestety jeszcze nie wiem. :)

 

" 4. Kogo juz macie w teamie

5. Co jest juz zrobione"

ZGADUJĘ że w teamie sami 'fabularze', co do pkt 5 to MOŻE wrzucony jakiś silnik GRY na hosting :]

Opublikowano

" 2. Jakie umiejetnosci musi posiadac ten programista?"

 

Musisz się znać na silnikach. A czy spalinowy czy jaki tego niestety jeszcze nie wiem. :)

 

" 4. Kogo juz macie w teamie

5. Co jest juz zrobione"

ZGADUJĘ że w teamie sami 'fabularze', co do pkt 5 to MOŻE wrzucony jakiś silnik GRY na hosting :]

 

Haha, padłem przy tej odpowiedzi.

 

Widać że koleś nie zna się na niczym i nawet nie wie, z czego składa się silnik gry.

Opublikowano

Frajera który Ci to zrobi szukaj gdzie indziej.

Jednodniowa zajawka bandy dzieciaków ;)

 

Jakimś cudem miałem odczucie multikonta.Sam Koder wypowiada się jakby nim był. A może team ;)?

Opublikowano

Sory, ale tematu nie założył Koder. Więc może kierujcie swoje wypowiedzi tak, aby trafiały one do autora.

gamedevmania.com

Opublikowano

Isscord, ahhahahhaha xD

Tak samo ja mogę pisać o tobie...

poza tym, jeśli byłby to mój temat, czy napisałbym " ZGADUJĘ że w teamie sami 'fabularze', co do pkt 5 to MOŻE wrzucony jakiś silnik GRY na hosting :] " ????

Team też nie, ani mi się śni do niego dołączać...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...