Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Pytanie)Fifa13 - jak dlugo bedzie mozna tam grac?


Lubie_Lody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. Posiadam fife 13 na xbox'a. Mam kod na 1miesiac live gold za darmo i chcialbym pograc troche w fife ultimate team i sezony, tylko nie wiem jak dlugo bede mogl tam grac? Planuje po tym miesiacu darmowego kupic na rok. Ile osob gra jeszcze przez internet w fife 13?

Opublikowano

W Ultimate Team pograsz jeszcze do wyjścia fify 15, w Sezonach Online raczej dużo osób nie spotkasz (w fifie 14 w sezonach jest ok. 2000 graczy online, bo wszyscy grają w Ultimate Team). Mój kolega osobiście dalej gra w UT w fife 13 i nie mówi, że jest mało osób. Sprawdź sam.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

tak.. Fifa 2014 to inna epoka ale mam fife 11, 12, 13 i nie mam dalej zamiaru co rok kupowac kolejnych bo w wiekszosci jest to aktualizacja skladow, bo grafika zbytnio sie chyba nie roznia.

Opublikowano

Serwery 13 zostaną zamknięte we wrześniu 2014.

Nie uważasz, że to za wcześnie ? dopiero 28 lutego zamykają serwery od 12 ;D

Chyba, że sprawdzone info to sorry ;)

Opublikowano

Nie uważasz, że to za wcześnie ? dopiero 28 lutego zamykają serwery od 12 ;D

Chyba, że sprawdzone info to sorry ;)

Sprawdzone. Bo we wrzesniu wyjdzie 15 to po co ma być 13,14 i 15 ? :D

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...