Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Jakimi postaciami wyjść z brązu.


adrian200023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W s3 mialem silver, każdą linie wygrywalem ale przez głupkowaty team przegrywalem, tera w s4 jestem w bronze III i nwm jaka postac brac żeby carrowac łatwo gry bo na dobry team nie ma co liczyć. Co do moich umiejętności są one na poziomie platyny, nie raz wychodzilem kumplowi z brązu ponieważ tam można coś ugrać bo jest w miarę ogarniety team, nie to co w brąze.

 

Czekam na wasze propozycje jakie postacie do carry game brać.

Opublikowano

Yasuo - brązy do nie potrafią go zcountrować

 

- Podwaja szansę na kryta

- Tarcza z pasywa

- Top/mid

- podrzut

- Dociagniecie

- Mobilny

- AoE Q (e + q)

- Bonus do pene po ulcie

- Świetny dmg z Q

- Ściana blokujaca skille

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Vayne

 

+ stun po wbiciu w ściane

+ true dmg

+ mini dash do unikania skillshotów, gonienia przeciwnika

+ mega late

+ Ulti dające dmg oraz używając "Q" po aktywowaniu ulta stajemy się na 1 sec niewidzialni

- słabe early

Opublikowano

Jeśli chodzi o jungle to chyba nie ma lepszej postaci niż Lee Sin. Masa doskoków, odskoków, można łączyć fajne combo, dobre ganki, jeśli umiejętnie wykorzystasz ulti to możesz zacząć teamfight 4v5 no i po złożeniu buildu ma całkiem pokaźny dmg :) Myślę że na brąz będzie to dobra postać :P

Opublikowano

Lee Sin:

+Mobilność

+Bardzo łatwe ganki

+Wbudowany lifesteal i atackspeed

+Snowballer

+Dobry counterjungling

+Szybko się go ogarnia

 

-Bardzo słaby w early

-Trzeba się nim budować tankowato (problem jeśli grasz typowo adc albo midem)

 

Ew Riven:

+Mobilność

+Skacze przez ściany!

+Trudna do skontrowania

+Chyba najlepszy snowballer w grze

+Silny rozpoczynacz teamfightów (rozpoczynacz lel)

+Stun

+Może iść prawie wszędzie (mid,jungle,top

 

-Bardzo słaba w early

-Papierowa

-W lacie będziesz dostawał na ryj masywnego focusa.

 

Założyłem konto żeby pomagać biednym wyżeraczom z ligii i nobkom z Bronzu.

Opublikowano

 

Chce maszynke do carrowania gier czyli taka pod team fight`y np. kata i fizz ( pomijajac ich ) xD

 

 

Pickujesz tanka z tauntem np Shen, Rammus.

 

Ew tak jak mówiłem Riven, czysto pod teamfighty.

 

A na mida to Ori, Kha, Cho'gata-jak ogarniasz.

Założyłem konto żeby pomagać biednym wyżeraczom z ligii i nobkom z Bronzu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...