Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EasyKiller [1.6.4] 100sloty [szybki exp i drop] frakcje 4fun.Nowe ip !


KillerThePro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png EasyKiller1385304877-U691595.png

1385304711-U691595.pngTyp serwera: : Surv/Easy/PvP frakcje

1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany

1385304711-U691595.pngSloty: 100

1385304711-U691595.pngIp: 37.59.8.56:25664

1385304711-U691595.pngPotwory: Tak

1385304711-U691595.pngZwierzęta: Tak

1385304711-U691595.pngPvP: Tak

1385304711-U691595.pngPremium: Nie

1385304711-U691595.pngNether: Tak

1385304711-U691595.pngBialaLista: Nie

1385305608-U691595.png

Właściciel: KillerThePro

 

1385305665-U691595.png

Frakcje

 

1385305694-U691595.png

Szybki exp oraz drop.

Na serwerze są frakcje oraz jobsy.

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No masakra. Naprawdę Easy. 5-8 min gry i komplet wszystkiego. Chyba 7 prot setów kompletnych, około 20 mieczy 5/2 i koxów z 11 stacków. Trochę zbyt szybko i będzie za nudno. No chyba że dla dzieci to pewnie się spodoba. ALE... Kup OP za około 90zł? Hmmmm przesada kto na to pójdzie?

Opublikowano

Żeby dostać OP wyślij 2x20zł na DotPay aby dostać admina czy jakoś tak potem jeszcze za 50zł i będziesz miał OP, jeśli dobrze pamiętam. Tak widnieje na tabliczkach. Więc jak to jest mi wychodzi 90zł

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Killer odbanujesz mnie anakin5432 dostałem bana od MrPatryQ tepał się do mnie i ja mu napisałem odwal się i dał mi perma. i wejdź a skeypa zobacz co ci napisałem na skype cyb3r4m

C:\Users\cyb3r_000\Desktop\zjdf81w.gif

Opublikowano

Banned:papa bk

 

A po 2 killer sprzedaje adminow 

Po 3 reklama z generatora...

5vwxw5.png

Opublikowano

Dedykowany?

Hahahahha, największe gówno. 

Admini to dzieci max 10 lat.

Serwer dla hajsu ;_;

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

kilka pizd zrobiło serwer  kolejne pizdy kupują tam op i tak zaraz im bany polecą kiedyś miałem taki serw dla zarobku te dzieci kupują op jak pojeba.... masakra  nie polecam tam grać bo admin sb zarobi i was  wydyma pzdr

Opublikowano

@up co dostałeś bana ? I od razu przezywasz ehh następne dziecko na początku sprzedawałem a co , jak ktoś chce to sobie kupi ,ale jak ktoś niema "mózgu" ,że tak powiem to co ...

Już nie sprzedaje adminów tylko takie dzieci jak ty by chciał adma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...