Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Wyjaśnienie co do doboru przeciwników.


JebaćBiede

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drogie buraki,

dobieranie przeciwników oraz waszego team'u jest prawidłowe. Prawda jest taka, że dajecie dupy a jako wymówki używacie tego że Riot dobrał wam zbyt dobrych przeciwników/zbyt słaby team.

Tak więc prosze w imieniu całego forum drogie cebulaki o zaprzestanie płaczu i spamu na forum z tymi tematami, ponieważ to poprostu WY SSIECIE.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Tak twoja teoria sie sprawdza w 100% gdzie na 24v do normala dobrało mi enemy 2x 30lv platyna IV. Lub jak nieraz widze 9lv które maja po 15 wygranych.

Opublikowano

Tak twoja teoria sie sprawdza w 100% gdzie na 24v do normala dobrało mi enemy 2x 30lv platyna IV. Lub jak nieraz widze 9lv które maja po 15 wygranych.

Ludzie, ja ciągle rankingowe grałem w plat I.

Dupa, nie wycarrujesz bobów.

Chujowo grasz, chujowo skończysz.

"Czym się kerować", "Najlepsza postać na topa", "Czym wyjść z silver?"

Cebulaki, po co zakładacie takie głupie tematy. Jak jesteście Bobami to won do Boba, chuj wam w dupe Ci co takie głupoty piszą.

Każda postać jest dobra.

Polecam posiadać "skilla", nie, nie tego nie kupicie na allegrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...