Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{++}Assassin-Craft 1.7.4{++} [24.7] [System LvL] [Atrributes] [NOWE MZ] [DZIAŁKI] [4FUN + PvP] WELCOME!


rohbar1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

x161.png

Witam na prezentacji serwera Assassin-Craft :D

================================================================

Informacje:

IP: f1.owncraft.pl:6213

Teamy: Assassin vs Templariusz

Nether: Tak

End: Tak

Dungeony (w budowie): TAK

Nowe dropy: TAK

Całkowicie NOWY SYSTEM MEGA ZŁÓŻ !!

a18l.png

Serwer powstał 2012 roku w czerwcu.

Chcieliśmy na nasze możliwości jak najbardziej, ulepszyć serwer, oraz dodać

parę nowości do rozgrywki oraz do ulepszeń ekwipunku.

Dodaliśmy parę nowych autorskich skryptów na Enchanty. Ekwipunek szans:

Czyli po wymianie itemów na przedmiot możemy uzyskać nawet bonus 15lvl,

Nowe dropy urozmaicą rozgrywkę pomiędzy graczami, jako iż dodaliśmy "pokoje nagród"

w którym można dostać naprawdę przydatne itemki. ;)

Dungeony które będziemy budować, są w trakcie budowy, nie chcemy dawać jakiś okropnych

dziur itp... Więc nasi builderzy chcą stworzyć epicką kopalnie wypełnioną mobów :)

Autorski system leveli "zabójcy" czyli po osiągnięciu załóżmy 15 poziomu mam swój własny zestaw zabójcy!

KONIEC tych Gildi z claimami co tak zawsze nam przeszkadzało, teraz mamy gildie BEZ CLAIM.

Ale to nie koniec, teraz możecie budować swoje zamki z BEDROCKA! tak jest z bedrocka!

Poprzez wybuchy TNT możemy niszczyć BEDROCK oczywiście nie tak łatwo ;) około 20% na zniszczenie BEDROCKA!

Teraz pytanie jak zdobyć ten bedrock? Łatwo wystarczy kupić w sklepie na serwerze ;) Lecz niestety

to nie będzie TANIE.

Pamiętajcie za poziom zabójcy dostajecie swój własny zestaw itemków !

komenda: /assassin nagrody AC/TEMP !!

Mniej więcej zwiększyliśmy EXP z mobów oraz z graczy ;)

Mamy sporo więcej ! Co ten serwer może wam zapewnić:

- Itemy z nowymi Atrybutami

- Super enchant nawet 100lvl

- Bitwy na statkach !

- Pistolety !

- HidenBlade ! ( ukryte ostrza )

- Autorski system LvL ( Assassin and Templariusz )

||=============================||

Teraz trochę o rozgrywce na początku ;>

Na początku możemy dołączyć do określonej frakcji jest to:

Assassini && Templariusze

Następnie idziemy na MZ i tutaj kolejna niespodzianka !

Nowy system kopania rud ! KONIEC LAGÓW

Wykopiemy nasze diaxy i lecimy budować swoją 1 bazę (narazie nie gildyjną!)

Wpisujemy /dzialki i mamy wszystkie komendy dotyczące działek !

Dostajemy swoją działkę więc budujemy, w tym czasie ulepszamy

swój ekwipunek i lecimy na ludzi !

Po dołączeniu do Assassinów czy Templariuszów mamy

osobne komendy np: /assassin rank AC lub /assassin rank TEMP.

Proszę o tym pamiętać!

Dalej dowiecie się grając na naszym serwerze ! Oczywiście ekwipunek w skrzynkach na spawnie

jest ! ;)



60r0.png

Pluginy dobrze napisane, idealnie dopasowane do stylu serwera, parę autorskich skryptów. Wszystko dopasowane aby nie było lagów i bugów, Autorski system LvL + pistolety i ukryte ostrza! :D

fmef.png

lun0.pngKarolX007

lun0.pngXCygan

1cqy.pngxKojot_PL

START SERWER 20.00

30 osób = 30 eventów !

Opublikowano

ref, Przy okazji chce was poinformować iż dziś odbyło się z 10 eventów i trwają nadal ! jest 45 osób ! Więc dodałem zwiększony exp z mobów i z graczy ! Naprawione pistolety + Bitwa na statku! WELCOME !

Opublikowano

Ref, prezentacja na YT dodana 30 osób online <333 Mały event zrobie dla was i dodam lvl za zabijanie mobów ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...