Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdziałka, jak zmienić na niestandardową?


errorz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Chciałbym się dowiedzieć, czy w ogóle da się taką rzecz zrobić. Ponieważ mój komputer jest ze średniowiecza a chciałbym wyciągnąć jak najwięcej fps w każdej grze, a więc jakby to zrobić w nostale? Na początku chciałbym jakimś cudem zmienić rozdzielczość na 600x800, i czy istnieje taka opcja? (Oprócz settings'ów NT). Po drugie, jak podmienić parę tekstur z gry? I czy się da ;p Istnieją również komendy uruchamiania, ale jest Launcher, a niestety gra jest na NostaleX.dat istnieje jakiś program, czy sposób aby zmienić ustawienia tego procesu? Np. Freq etc?

 

I czy ma ktoś jeszcze jakieś sposoby na podciągnięcie RivyTNT2?

 

Chętnie wysłucham waszych propozycji :)

 

Pozdrawiam errorz

Opublikowano

Odnośnie rozdziałki to chyba ALt+3 zmienia ci na dostosowane go pulpitu

a co do edycji jeśli wartości to Cheat engine jedynie z tych bardziej znanych a do zawartości pliku np. hexprobe

Opublikowano

ALT + 3 to masz do rozdzielczości, ona się dostosuję.

 

Co do drugiej części tematu spróbuj faktycznie Cheat Engine, jednak wątpie że to coś da :) 

Wgl. wątpie w to , że jakimkolwiek programem to zrobisz. :)

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

Rozdzielczosc, mozesz zmienic na taka (Czy tam mniejsza troche) klikajac PPM na Nostale.exe, wtedy zgodnosc > Uruchom w rozdzielczosci .. 

FPS mozesz zmienic w opcjach, polecam tez 16 bit (kolory) 

Poza tym, mozesz zmienic rozdzielczosc pulpitu na 800x600, Nostale samo sie dopasuje, mimo, ze bedzie np. 1024x768 :)

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...