Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie można rozpoznać wersji


Akosse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie BN nie może mi rozpoznać wersji programu...

Mam oryginał kupiony w pn.

Kilkakrotny reinstal oraz patche nic nie dały :|

POMOCY! 60zł w dupe? :/

 

#edit

jak coś to mam DII i DII LOD

#down

Włączam grę wszystko cacy do momentu gdy włączę battle.net...

niby OK ale gdy wyskakuje "Sprawdzanie Wersji" to wywala mi okienko "Battle.net nie może rozpoznać wersji porgamu"

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
Opublikowano

Co dokładnie Ci się dzieje?

Jak to wygląda?

ripcurlwavenv8fn9.jpg
WTF HAX?!surfchi21xw7.gif
potrzebuje hacka do maple story przez ktury bęnde mugł (zabijac potworki nieruszajac sie z miejsca, zeby mnie niebiły, i żebym mógl zbierać all itemki z mapki <z>)
Opublikowano
#down

Włączam grę wszystko cacy do momentu gdy włączę battle.net...

niby OK ale gdy wyskakuje "Sprawdzanie Wersji" to wywala mi okienko "Battle.net nie może rozpoznać wersji porgamu"

zrobiłem edita i "podbijam" temat bo bardzo mi na tym zależy :/

 

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Płytka nieporysowana? napęd cd rom dobry ? podobny błąd kiedys mialem , sproboj pozyczyc od kolegi cd-rom , na nowo przez niego zainstalowac i zlokac jaki bedzie efekt .

Opublikowano
Płytka nieporysowana? napęd cd rom dobry ? podobny błąd kiedys mialem , sproboj pozyczyc od kolegi cd-rom , na nowo przez niego zainstalowac i zlokac jaki bedzie efekt .

 

 

 

Problem już wyjaśniony.

 

Nowy HDD...

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...