Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Riot i jego zasrane losowanie przeciwnikow -,-


pedroanglia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

Lolnexus

 

@topic

Poprostu osoby z twojego premade mają takie MMR itp. że dobiera wam takich przeciwników. Chcesz mocniejszych, to graj sam.

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Ja mam podobnie, tylko na 24 lvl'u, dobrało mi ostatnio 3x przeciwnika z gold'a w S3 i jednego gościa z platyny, a temu grali z nami, bo byli w premadz'ie z 11 lvlem... U nas 24-28 u nich 4x 30. Gdzie tu logika?

Opublikowano

jak to normalna gra to po co plakac??

 

Bo jeśli się gra przykładowo 6-7 raz i 6-7 razy z rzędu jest taka sama sytuacja, to oczywiście jesteś uśmiechnięty od ucha do ucha?

Opublikowano

@up

Lolnexus

 

@topic

Poprostu osoby z twojego premade mają takie MMR itp. że dobiera wam takich przeciwników. Chcesz mocniejszych, to graj sam.

 

 

Mhm, szkoda że przed zagraniem rankedów ma się MMR na poziomie 1200 (około) (wszyscy)

MW-800x200-banners-2013-8.jpg

Opublikowano

Normal: ~Silver/Gold enemy team. ARAM: ~full platin/diamond enemy team + silvery w naszym. Wysokie mmr na aramach to okrutna rzecz. xD Często gęsto mechaniczny skill takich diamentów wygrywa i jest problem :v

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

 

 

Mhm, szkoda że przed zagraniem rankedów ma się MMR na poziomie 1200 (około) (wszyscy)

Normale mają osobne MMR (lub coś jego pokroju), tak przynajmniej słyszałem.

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

No ale to jest troszke przegiecie -,- na takim lvl-u niema sie run i masterek a on full runy i masterki... A na takim lvl-u jest straszna roznica pod tym wzgledem. Niestety ale Riot nic do tej pory nie opracowal aby to naprawic

PedroAnglia_euw_107_2.png

Opublikowano

Oto przydzial przeciwnikow wedlug RIOT-u -,- niech ich ch... strzeli zasrancow -,-

 

h717.png

kurwa, to są normale...

Przegrałeś i zesrałeś się? O rankingowe można się wysrać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...