Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

31.01.14 Godzina 18:00 Start II Edycji serwera HardCore 1.7 ---> MCF2F.PL


MajuPL

#CZEKAMY NA WAS  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bedziesz z nami ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

678555.jpg?1389113312



31.01.14 Godz. 18:00 Start II Edycji serwera HardCore !


Wersja 1.7



Nie podaję więcej informacji wszystko znajdziecie u nas ! Mamy wiele niespodzianek, których nie ujawnimy wam :)


Jesteśmy zagadką pamiętajcie czekamy na was !



Reklama serwera





IP: MCF2F.PL



Serdecznie zapraszamy !


Opublikowano

ja też :D i nie chce dropu z stone ;c chce normalnego minecrafta bo kazdy jest z dropem stone.

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

@UP to idź sobie z Juleczkiem na Sigle player dzieciaczku :D

Nick w mc: Wiedzmin14   Założyciel gildii: Biale Wilki / Stronghold

Założyciel severa Imperial Lands I /II /III

 

Opublikowano

No niestety drop ze stone, inaczej nie da się chyba zabezpieczyć x-ray'owców ;(

 

O 18:00 czekamy na was ! Musicie z nami być !

 

TYPOGRAFIA:


Poprawka ! Wersja 1.7 !

 

Serdecznie Zapraszamy

Opublikowano

Juz przerwa techniczna! epic! :D

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Przepraszamy plugin na logowanie padł, to nie nasza wina tylko człowieka który go pisał.

Start przełożony na jutro (Sobote) o godz. 16:00 WYNAGRODZIMY WAM TO !

Opublikowano

Zapraszamy Po otwarciu wyszstko jest w porządku !

Wkrótce różdzka na spawn:

http://scr.hu/1co1/rmtre

oraz może coś żeby ten cobblestone się nie marnował :D

 

Serdecznie Zapraszamy IP: MCF2F.PL

TS3: TS.MCF2F.PL

Opublikowano

Odświeżać można po 24h c'nie?

Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapomnij, że lata składają się z wielu dni, nie zmarnuj ani jednego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...