Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własne Modele Broni , Zbroi na Priva


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam cię użytkowniku strony MPC forum .

Ostatnio zadałem sobie pewne pytanie .

na serwerach prywatnych często widnieją bronie , zbroje ,które nie zostały

stworzone przez założyciela/li serwera. No ale ktoś musiał je zrobić .

i tu nasuwa się kolejne pytanie . Jak Stworzyć własne modele na serwer Metin2

oraz jak je dodać do NaviCata oraz Virtual Box'a.

 

Wiem że to dość ciężkie ale liczę na ciebie i na to że udzielisz mi pomocy.

(prosił bym abyś nie wysyłał mi linku do filmu użytkownika kulfonso gdyż oglądałem go ale nie pokazał bardzo dużo istotnych rzeczy .)

Opublikowano

Robisz icone w jakimś programie graficznym, potem wpisy, i inne duperele. Dodajesz wpisy do navi, item_list, item_proto icony do pliczków

Do VB nic nie dodajesz. Reset serwa i masz;]

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Witaj drogi użytkowniku ^^xD

Tak więc kulfonso bardzo dobrze pokazał jak zrobić broń do metina ale nie pokazywał bodajże jak ustawić żeby broń była dobrze trzymana

o ile pamiętam robiło się kwadracik koło rękojeść niestety nie pamiętam jak to się robiło ale odsyłam ci do tego użytkownika który bardzo dobrze ci to wytłumaczy

http://www.mpcforum.pl/user/185853-ghoul/

prócz tego musisz mieć plugin exportu do 3dsmax 7.8.9 (talerzy jaki 3ds) itp formatu .gr2 gdzieś na mpc jest

Opublikowano

Witam was znowu ! więc umiem obsługiwać Blendera i przeczytałem że w nim też można stworzyć broń .

Ale mam tutaj bardziej ważne pytania nie dotyczące modelowania.

1- w jakim formacie zapisać model Ostrza.

2- Jak Ustalić w jakim miejscu mają znaleźć ręce.

3- w jaki sposób dodać Ostrze do Virtual Box'a , Clienta.

4- Jak Dodać statystyki Ostrza do NaviCata

5- Oraz inne pytania dotyczące tego jak ustalić ID Ostrza (aby móc go "wyczarować" komendom /item)

 

---(Jeśli chodzi o Ikonkę tego miecza,ostrza to wiem jak to zrobić ,lecz nie pamiętam jak dodać go do Clienta. Wiem że Trzeba otworzyć Root'y i tam w jakimś folderze dodać ID)---

 

---(Jeśli o czymś zapomniałem to prosił bym abyś napisał mi o tym w odpowiedzi.)---

 

---(Dziękuję z góry osobą ,które zechcą mi pomóc)---

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...