Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Źle wygrałem Technologia wirtualizacji na exone.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam źle wybrałem Technologia wirtualizacji: ponieważ powina być BSD a wybrałem Open jakąś tam i nie wiem jak to zmienic.

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

tego nie zmienisz bo kupujesz to razem z pakietem serwera.....

Na poczatku jak wybierales serwer tam miales do wyboru system operacyjny....

tak btw:

-System operacyjny to jest wlasnie BSD

-Wirtualizacja to jest np: OpenVz , VMware ;]

3201528209.png
Opublikowano

No ale w reinstalacji serwera nie mam nic FreeBSD tylko inne...

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

No tak.

Bo na samym poczatku jak kupujesz serwer to wybierasz system operacyjny .

Jezeli wybrales np :Linux to mozesz zrobic reinstal wersji oprogramowania a nie reinstal systemu.

Czyli na nasze . Wybrales cos innego niz BSD to BSD mial nie bedziesz .

 

Tutaj masz SS gdzie sie wybiera system .

 

SKAN:
3201528209.png
Opublikowano

no tak tez mozna ....

ale jezeli cos bedzie nie tak to oni za to nie odpowiadaja ;]

 

na przyszlosc trzeba czytac dokładnie ;]


Pozostaje ci wysyłka maila do działu technicznego, z prośbą o zmianę, mogą się zgodzić lub też nie.

 

 

Z ta zgoda to nie za bardzo .....

Za sam system BSD placi sie o 10 zł więcej niz za Linux.

3201528209.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...