Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór karty graficznej za około 700zł


xlisekx00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z wyborem grafiki do kompa

Rozważam te dwie propozycje od MSI, bo płyta główna to MSI Z87-G43, a procesor i5 4670k

 

R9 270x

http://www.msi.com/product/vga/R9-270X-GAMING-2G.html#overview

GTX 660

http://www.msi.com/product/vga/N660-Gaming-2GD5-OC.html#overview

Wiem, że GeForce mają np. PhysX, a karta będzie do gier. Ale może są powody za Radeonem

 

Proszę o wypowiedzi za jedną jak i drugą kartą (wady, zalety)

Opublikowano

 

Radeon r9 270x jest o wiele wydajniejszy. Na poziomie gtx 760. Tam dałeś linka do zwykłego RAdeon r9 270. Tu jest Radeon r9 270x:

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-r9-270x-gaming-2gb-ddr5256bit-dvihdmimdp-pci-express,40873.html

Sorki za błąd, miałem odpalonych kilka kart i nie zwróciłem uwagi że to model 270, a nie 270X.

Już zmieniłem link

Opublikowano

Sorki za błąd, miałem odpalonych kilka kart i nie zwróciłem uwagi że to model 270, a nie 270X.

Już zmieniłem link

To lepiej Radeon r9 270x.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Ok to odpada.

A która wytrzyma dłużej, bo zależy mi żeby wybrać kartę na wiele i później ją podkręcić

Ok to odpada.

A która wytrzyma dłużej, bo zależy mi żeby wybrać kartę na wiele i później ją podkręcić

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...