Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pełen Polski Support WarRock'a- Ważna Informacja dla Polskich Graczy!


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Drodzy Nexon'owicze,


Pragniemy poinformować, że od dnia 29.01.2014r, zapewnimy pełne Polskie wsparcie, obsługę klienta, tak zwany support na:


* Atlantica

* Combat Arms

* MapleStory

* Vindictus

* War Rock

* Dekaron

* Navy Pole 2



Możecie również wysyłać tickety po Polsku, zapytania do naszego działu PW/ID, także pytania dotyczące płatności.

W związku z tym, jesteśmy w stanie zapewnić bardziej dogodna obsługę dla graczy polskojęzycznych.

Z poważaniem,

Nexon Europ




1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

No bardzo fajna informacja. Wreszcie polacy sie doczekali :) . A mam takie pytanko to czyli polacy maja teraz polskiego GM wiecie moze kto to? :)

 

Właśnie na forumku pisał Coyote, że wybrali... ale to jeszcze nie jest znane ;p

Wcześniej była Nina...a Coyote najwyraźniej korzystał z tłumaczy jakiś :D

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

W końcu coś się dzieje. Polaków gra w WR bardzo dużo, ale poprzedni GM nie mogli tego dostrzec :). Jak wszedł do gry Coyote to odrazu zaczęło się coś dziać i jak widać już jest polski GM i support :)

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Więc hackerów będzie mniej, nie wojuje najlepiej angielskim a ta opcja na pewno pomoże w zwalczaniu szkodników

Opublikowano

Świetna informacja :)

Wreszcie wiele polaków z ubogą wiedzą języka angielskiego, będa mogły kontaktować się z supportem :D

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Świetna informacja :)

Wreszcie wiele polaków z ubogą wiedzą języka angielskiego, będa mogły kontaktować się z supportem :D

 

Tak, zapewne załatwi to wiele problemów związanych z ticketami, z raportami o bugach, o hackerach itd.

 

 

I bardzo dobrze. Miejmy nadzieję, że nowy GM będzie wiedział co robi :)

 

Nowy GM jest już znany? :D

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Powstrzymywanie hackerów przez Polski Support WR tworzony przez "ziomków" z MPC Forum zajmującym się publikacją tego typu rzeczy.

Czegoś tu nie rozumiem. :)

"Alea iacta est!"

Opublikowano

Powstrzymywanie hackerów przez Polski Support WR tworzony przez "ziomków" z MPC Forum zajmującym się publikacją tego typu rzeczy.

Czegoś tu nie rozumiem. :)

teraz, to ja czegoś nie rozumiem...

ty myślisz że "polski support wr" będzie składał się z "ziomków" z mpcforum ?

jeżeli tak myślisz to jesteś w błędzie, gdyż w ww. supporcie zasiadają osoby już będące modami(czy tam kims innym)

i tak na koniec żebyś zrozumiał, to nie jest jakiś "mpc support wr" (czy coś w tym stylu) to jest OFICIALNY polski support warrocka :>

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano
Nowy GM jest już znany? 

Na ticketa odpisał mi NXRangar więc to chyba o niego chodzi :P

 

 

Odpisał Ci po Polsku w supporcie? Dziwne, bo na forumku go nie widać:

52f7877b4db44.png

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Co z tego, ze nie jest GM? Kto mówił, że jest polski GM? Nikt. Tu chodzi o support. Osoba pracująca w supporcie nie musi być GM. I nie ma polskiego GM. Wystarczy przeczytać dokładnie info na forum nexona.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Też mnie to dziwi że go tam nie ma. W dodatku na zgłoszenie o hakerze odpisał dwie wiadomości co wcześniej nigdy się nie zdarzało :P

 

post-956409-0-50869000-1391955387.jpg

Opublikowano

Przekazuje wiadomość, Warrock Support. Widać, ze to nie GM. Nic dodać nic ująć.

Btw. Polski support dotyczy całego nexona, a nie WR'a.

 

@Down

Też możliwe i widać coś nie dopracowali.

Dziękuję z małych liter :D

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Może mi się wydawać, że to BOT... aczkolwiek nie wiadomo :D Polskie znaki są, składnia jest. Może tylko gotowca użyli do każdej kategorii supportu, wysłania ticketów :x

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...