Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SforPlay[Survival][Frakcje][30 Slot][I Edycja] -->Wystartował<--


TheRadioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rkza.png

 

 

Wersja 1.6.4

Co Oferujemy:

- Świetną zabawę

- Darmowe GIldiie

- Częste Eventy

- Dropy Z Stone

- Exp Z stone

- I Wiele Wiele Więcej

- WIEC CZEKAMY WŁAŚNIE NA CB

IP: SforPlay.yfun.pl

IP: 46.29.18.163:20018

b_560_95_2.png

Opublikowano

Zapraszamy na forum. Miła administracja, mili gracze dobre pluginy i skrypty. Ale to nie wszystko, dla nas liczy się zabawa oraz gracz.

Zapraszam serdecznie: )

Opublikowano

Moderatorzy MPC Forum to Debile... Możecie nadać mi ostrzeżenie bądź nie ale zastanówcie się... Z jakiej racji daliście 5 pkt. ostrzeżenia koledze wyżej ChiricoSG ? Ale i w ogóle też widzę, że i użytkownik TheRadioo też ma ostrzeżenia... co to Kur*wa ma być ? ... OGARNIJCIE

Opublikowano

Moderatorzy MPC Forum to Debile... Możecie nadać mi ostrzeżenie bądź nie ale zastanówcie się... Z jakiej racji daliście 5 pkt. ostrzeżenia koledze wyżej ChiricoSG ? Ale i w ogóle też widzę, że i użytkownik TheRadioo też ma ostrzeżenia... co to Kur*wa ma być ? ... OGARNIJCIE

nie maja co robic gimbusy i tyle co tu więcej powiedzieć

b_560_95_2.png

Opublikowano

Spawn wyglada ciekawie, ale po wpisaniu komendy /drop myslalem ze sie zalamie. Jak mozna dac na diamenty 0.25%?! Kiedys gralem na pewnym serwerze to bylo 0.4% i wykopalem 2 diamenty na 16 stackow cobble... dajcie wiecej na diamenty np. 1%, bo przeciez wlasnie przez to katujecie ten serwer.

Opublikowano

Spawn wyglada ciekawie, ale po wpisaniu komendy /drop myslalem ze sie zalamie. Jak mozna dac na diamenty 0.25%?! Kiedys gralem na pewnym serwerze to bylo 0.4% i wykopalem 2 diamenty na 16 stackow cobble... dajcie wiecej na diamenty np. 1%, bo przeciez wlasnie przez to katujecie ten serwer.

dlatego jest 0.25 bo na Fortunie można dropic po 4 diaxy

b_560_95_2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...