Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie Priwka :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po długich poszukiwaniach , postawiłem serwa na plikach Terenzo. Ma kilka pytań odnośnie Priwa .

 

1.Jak zrobić a by po stworzeniu postaci , dostawało się konia ( zwykłego ) , miecze np + 7 i automatyczne podnoszenie yang .

2.Posiada ktoś mapę handlowa i mógłby wstawić ? (z góry dzięęki) ;)

3.Jak naprawić bug z tym , że bronie np. truta nie mają śr. , Terenzo opisał jak to zrobić aby to naprawić , ale nie bardzo to rozumiem xD

Opublikowano

1 potrzebujesz odpowiedniego questa give_basic_weapon daj to ci edytuje

2 ja niemam

3 bierzesz prawym na player konsole wgrywasz te query co dal terenzo pozniej sciagasz m2tool od terenza konwertujesz item_proto do formatu txt i wgrywasz do db /usr/home/mt2/share/locale=-= gdzies tam db powinno byc nie pamietam

Opublikowano

Po długich poszukiwaniach , postawiłem serwa na plikach Terenzo. Ma kilka pytań odnośnie Priwa .

 

1.Jak zrobić a by po stworzeniu postaci , dostawało się konia ( zwykłego ) , miecze np + 7 i automatyczne podnoszenie yang .

2.Posiada ktoś mapę handlowa i mógłby wstawić ? (z góry dzięęki) ;)

3.Jak naprawić bug z tym , że bronie np. truta nie mają śr. , Terenzo opisał jak to zrobić aby to naprawić , ale nie bardzo to rozumiem xD

2.

http://www.mpcforum.pl/topic/767162-spis-map-od-mpcforum/

sygna.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...