Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno komputera w przedziale 3000-3600zł


Degarus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomółby mi ktoś złożyć komputer w tej cenie?

 

Graficzna GTX 770 <-- 100%

 

Bez wliczania oprogramowania jak i karty dźwiękowej którą kupię w innym czasie.

Komputer ma być głównie do gier jak i do grafiki.

Opublikowano

Grafiką zajmujesz sie profesjonalnie czy tylko tak od czasu do czasu coś stworzysz?

Bo jeśli do drugie to i5 także się dobrze w tym sprawdzi.

Tutaj masz zestaw z i7 jak byś chciał. Brakło na chłodzenie, ale boxowe powinno Ci wystarczyć jeśli nie będziesz podkręcał.

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=77781&s=78215&s=77612&s=67056&s=75115&s=76077&s=77566&s=78021
Opublikowano

Brać procesor z K i pisać, że boxowe starczy, jak nie będzie podkręcał?

 

@top

Będziesz robić OC?

W sumie mocno na upartego wsadziłby GTX780, ale to chyba bez sensu :D

W tym 1 zestawie od Radiosa zmieniłbym dysk na 1TB i obudowe na Zalman Z9 plus.

Opublikowano

GPU: AMD Sapphire HD7770 1GB GDDR5 | CPU: Intel Quad Q6600 @2.4Ghz | RAM: 4GB DDR2 800Mhz | PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W | MOBO: Gigabyte G32M-S2C | Obudowa: Zalman Z3 Plus | Chłodzenie: SilentiumPC Spartan 3 LT

Opublikowano

Co do grafiki to właśnie mam zamiar iść w tym kierunku dlatego myślałem o i7 na lekką przyszłość.

A jeśli bym podwyższył do 4tyś. ? Co do OC to nie wiem na chwilę obecną

Opublikowano

Nie lepiej dopłacić z tego 400zł do procka i mieć i7? Bo z tego co się orientuję GTX 780 kosztuje 2tyś. Czyli dodatkowe 800zł,a dodałem tylko 400 więc trzeba było by coś uciąć.

BTW obudowa to chyba tylko rzecz gustu?

Opublikowano

Jak najbardziej podoba mi się Gladius M40 jak i ta druga też nie jest zła. Mógłby ktoś złożyć kompa za 4tyś ale ze wszystkim? CD Room, dysk SSD(jeśli będzie mi potrzebny bo sam nie wiem) no i Win7 czy Win8.1 ? (Choć tego nie wliczać do ceny)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...