Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Screeny z Winter Himmelsdorfu i Ruinberg on fire


railroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Porobiłem parę screenów (max grafa) nowo przerobionych mapek, dla tych, którzy jeszcze tego wogóle nie widzieli ;)

Dodam że mapki są zrobione extra.

 

Ruinberg on fire

 

Mapka stała się dosyć ciemna, ale to słońce mnie urzekło po prostu xD Zmian jako takich nie ma, zmieniło się tylko oświetlenie mapy i dodano dym i ogień. Możliwy jest do zauważenia padający deszcz.

4o8b.jpg

 

95ct.jpg

 

4o2j.jpg

 

akum.jpg

 

tciy.jpg

 

oeg8.jpg

 

p5c8.jpg

 

gdxi.jpg

 

g148.jpg

 

Odsyłam jeszcze do filmiku, który pokaże tą mapę jeszcze dokładniej:
http://www.youtube.com/watch?v=qZIcnjrcsXA

 

 

 

Winter Himmelsdorf

 

Tutaj też bez wszelkich zmian. Cóż, posypało tylko śniegiem i tyle ;) Aha i widać na tej mapie padający śnieg.

 

vh7y.jpg

 

88e4.jpg

 

kmi2.jpg

 

pcgc.jpg

 

1w70.jpg

 

k0mf.jpg

 

ly64.jpg

 

lxug.jpg

 

l1f4.jpg

 

03wn.jpg

 

Odsyłam jeszcze do filmiku, który pokaże tą mapę jeszcze dokładniej:
http://www.youtube.com/watch?v=yRdcm3FTykI

 

 

 

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

slonce epickie, to trzeba przyznac, ale poki sobie kompa normalnego nie kupie, to tego nie poogladam.

Teraz mowic ze wt ma lepsza grafe od wota, to wstyd, bo kazdy widzi roznice.

Opublikowano

slonce epickie, to trzeba przyznac, ale puki sobie kompa normalnego nie kupie, to tego nie poogladam.

Teraz mowic ze wt ma lepsza grafe od wota, to wstyd, bo kazdy widzi roznice.

póki* :)

 

Fajnie odmienione są te mapki, szkoda tylko że mam ogromne spadki FPSów przy wejściu w tryb snajperski, gdy gram na fullhd...

Komputerek już stary, nie ma co narzekać :D

Opublikowano

póki* :)

 

Fajnie odmienione są te mapki, szkoda tylko że mam ogromne spadki FPSów przy wejściu w tryb snajperski, gdy gram na fullhd...

Komputerek już stary, nie ma co narzekać :D

karzdemu zdażajom sie blendy

 

zainstaluj moda, ktory niweluje laga. Sniper low fps czy jakostak

 

Top: wejdz na bloga domina i tam masz jeszcze ssy z nowej mapy, dodaj je ;)

Opublikowano

karzdemu zdażajom sie blendy

 

zainstaluj moda, ktory niweluje laga. Sniper low fps czy jakostak

 

Top: wejdz na bloga domina i tam masz jeszcze ssy z nowej mapy, dodaj je ;)

 

zdarzajom*

siem*

 

 

@top No no tylko czekac na aktulizacje :)

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Załozyciela tematu moge sie spytac na jakich wymaganiach gra ?

 

Chyba chodzi Ci o ustawienia graficzne :)

Widać, że maksymalne.

Opublikowano

Dobrze że WT będzie takie zajebiste i w ogóle lepsze od WoTa, przynajmniej płaczki pójdą gdzie indziej.

 

 

Mapki świetne ale ja i tak co najwyżej pooglądam je na ultra low bo 100fpsów musi być :P

76561198001815076.png
Opublikowano

Dobrze że WT będzie takie zajebiste i w ogóle lepsze od WoTa, przynajmniej płaczki pójdą gdzie indziej. Mapki świetne ale ja i tak co najwyżej pooglądam je na ultra low bo 100fpsów musi być :P

Jeśli masz taki monitor, który może to wyświetlić to szacun. Jeśli masz oczy zdolne zauważyć różnicę to jeszcze większy ;) . Nie wystarczy 60?

Opublikowano

 

Jeśli masz taki monitor, który może to wyświetlić to szacun. Jeśli masz oczy zdolne zauważyć różnicę to jeszcze większy ;) . Nie wystarczy 60?

 

 

Na obecnym lapku aktualny rekord to 129 fpsów na lotnisku a laptop do najlepszych nie należy, raczej mega średniak :P

76561198001815076.png
Opublikowano

Autorze SS-ów !! Źle masz ustawiony "tryb szerokoekranowy". Przestaw sobie z 16:10 na 16:9, bo masz rozciągnięte czołgi.

Źle się ogląda takie SS-y.

 

ps. jak grałem na teście to miałem duuużo więcej FPS niż na normalnym

 

@Edit:

 

 

   

Na obecnym lapku aktualny rekord to 129 fpsów na lotnisku a laptop do najlepszych nie należy, raczej mega średniak :P

Z kamerką skierowaną w dół ? xD

Mi wystarczy 50-60fps, ale z lepsza grafą.

x

Opublikowano

@UP:
1. Autor tematu - railroad, miło mi poznać ;)
2. Mam ustawioną rozdzielczość 1440/900 i tryb 4:3 i nie mogę mieć nic innego bo dopiero wtedy jak dam 16:10 itp to mam czołgi mega rozciągnięte. A poza tym jeśli chodzi ci o rozciągnięcie wszerz to takie mi się ssy porobiły, nie wiem czemu. W grze normalne mam czołgi a ssy zawsze mi wychodzą deczko rozciągnięte.

9e5d547b6355b67b.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...