Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

10 sposobów by nie dostać bana.


cziter20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to poradnik dla osób którzy dostają bany i nie wiedzą za co, sądzą że nic nie zrobili.

 

Jak nie dostać bana?

 

- Czytaj uważnie regulamin.

- Nigdy nie oszukuj.

- Nie proś o opa,itemy.

- Nie kłóć się z graczami, tym bardziej z administracją.

- Nie spamuj na chacie.

- Nie reklamuj niczego, nawet filmów.

- Nie przeklinaj.

- Nie groź banem, bo sam go możesz dostać.

- Nie kłam.

- Nie korzystaj z błędów.

 

Proszę nie chejtować, traktujcie to jako rady, a nie tut :)

 

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

Heheszky, pierwszy taki poradnik na mpcforum :) W sumie jest trochę kitowy, bo to jest nie przydatne. Każdy wie , jak ma się zachowywać aby nie dostać bana :]

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Heheszky, pierwszy taki poradnik na mpcforum :) W sumie jest trochę kitowy, bo to jest nie przydatne. Każdy wie , jak ma się zachowywać aby nie dostać bana :]

 

Szczerze to właśnie nie koniecznie xDD

są ludzie którzy proszą o opa itemy itd , a później się dziwiją za co bana zgarneli . żałosne i śmieszne .

 

Co do poradnika przyda się pewnie kilku osobą a szczególnie to grożenie banem . bardzo często podczas grania na jakichkolwiek serwerach się spotykam z tym jak jakiś zwykły gracz grozi komuś innemu że ten zaraz dostnie bana . może się w końcu nauczą że od banowania to jest administracja

"Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności. "

Opublikowano

Zgadzam się w 100%. Idioci najczęściej "plują" się na czacie, że ktoś np. ich zabił i nie oddał itemów. Piszą, że jak nie odda to bana dostanie. Potem zwracają głowę adminom, że będą robić anty reklamę serwera, bo nie reaguje...

Opublikowano

Lepszy byłby poradnik: "Jak nie dostać bana jednocześnie oszukując?". Bardziej pasuje do tematu MPCforum.

 

Oto kilka punktów, które ja bym dodał do powyżej opisanego poradnika:

- Staraj się zawsze być miłym i uczynnym graczem. Administrator będzie tobie ufał i jednocześnie nie będzie na ciebie uważał.

- Pisz na czacie. Najbardziej zagrożeni są ci, którzy milczą.

- Zachowuj kulturę i nie kalecz polskiego. Wszyscy będą na ciebie patrzeć z lepszej strony.

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Opublikowano

W sumie to to wszystko pisze na każdym serwerze na spawnie.. Jak się komuś nie chce czytać tych tabliczek to się później dziwią że mają bana :D

//Czasami lubię zamknąć się w szafie i udawać, że jadę windą.

Opublikowano

Regulaminu zawsze i wszędzie trzeba przestrzegać, wiem sama po sobie. Trochę jest to przykre, kiedy wchodząc na serwer bądź jakiekolwiek forum, okazuję się że niestety :( Ban Ale co ja się tu wymądrzam, każdy musi ponosić konsekwencje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...