Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Official][7.6] HoDB - History Of Dragon Ball! ZAPRASZAM!


Derron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
HISTORY OF DRAGON BALL


START: 27.01.2014 godz. 14:30


Strona Główna: http://hodb.com.pl/



EXP STAGE:

1 - 30 : 7x

31 - 150 : 5x

151 - 3x


SKILLS: 10x

KI LEVEL: 7x

LOOT: 2x


SYSTEM SKULLI:

CZAS WIDNIENIA WHITE SKULLA: 5 MIN.

CZAS WIDNIENIA RED SKULLA: 30 MIN.

ILOSC ZABIC DO RED SKULLA: 3

ILOSC ZABIC DO BANA: 5

CZAS TRWANIA BANA: DZIEN

CZAS ZNIKANIA FRAGÓW: 120 MIN.



SYSTEM DOMKÓW:

KOMENDA NA KUPNO DOMKU: !domek

WYMAGANY POZIOM: 100

WYMAGANY PREMIUM: TAK

MAKSIMUM DOMKÓW DLA GRACZA: JEDEN

CENA ZA JEDNA KRATKE: 7000 GP



INNE:

AUTO CLEAN: 60 MIN.

POZIOM DO PVP: 50

DYNAMICZNY ZAPIS POSTACI (CO ILE SEKUND?): 60 SEK.

PREMIUM ACCOUNT NA START: 3 DNI



13 PROFESJI W TYM:

-Goku

-Vegeta


-Brolly


-Trunks


-Gohan


-Gotenks


-Women/c18


-Human/c17


-Namek


-Buu


-Freezer


-Tuffle


-Cell




SYSTEM SAG W TYM:

-Pilaf Saga

-Red Ribbon Saga

-Piccolo Saga

-Saiyan Saga

-Freezer Saga

-Android Saga

-Cell Saga

-Buu Saga



OFERTA PACCA:

- Masz na start 240 bate, zamiast 120,

- Gdy zginiesz, nie tracisz skilli po śmierci,

- Możesz korzystać z Gravity Rooma (możliwość kontynuacji sag 51+),

- Możesz grać dwiema dodatkowymi profesjami (Brolly, Gotenks),

- Możesz wykonać quest u Npc Forest umożliwiający sprzedaż sporej ilości przedmiotów z mobów majin i holy,

- Możesz zakupić blessy, które dodatkowo zwiększają exp za potworki,

- Masz wstęp na tereny tj: Supreme Kai Planet oraz Majin Ship,

- Możesz kupić domek (komenda !domek).



PARE SS (JESZCZE ROOK):


w7ds.png9hdt.pngoshl.png

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Też polecam! Jedyny w swoim rodzaju!

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Opublikowano
CZAS WIDNIENIA WHITE SKULLA: 5 MIN.CZAS WIDNIENIA RED SKULLA: 30 MIN.ILOSC ZABIC DO RED SKULLA: 3ILOSC ZABIC DO BANA: 5CZAS TRWANIA BANA: DZIENCZAS ZNIKANIA FRAGÓW: 120 MIN.

To nie ma sensu 5 fragow do bana, nawet nie bedzie mozna sie warowac ...

Opublikowano

Jak byś nie zauważył to ots ma dopiero 2 dni, więc nikomu w głowie warowanie :) Jak już większość graczy wbije chociaż ten 250+ to wtedy będzie można zmieniać te raty. Aktualne są po to aby każdy sobie postać wyexpił :)

Pozdrawiam!

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Nie wchodziłeś na OTS'a to dlaczego się wypowiadasz? Jakoś nikt nie narzekał jeszcze z powodu braku expowisk, a po za tym to nie jest ots typu: wodbo, dbko i tego typu szity to jest HoDB najbardziej rozbudowany silnik Tibii pod stylem Dragon Ball, ponieważ był robiony pod wersje 7.6, a wiadomo, że na tej wersji edycja silniku jest najlepsza :) Tutaj expić można na czymś takim jak "trawka" u Kaio, czy też Train Room.
Pozdrawiam!

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Nie wchodziłeś na OTS'a to dlaczego się wypowiadasz? Jakoś nikt nie narzekał jeszcze z powodu braku expowisk, a po za tym to nie jest ots typu: wodbo, dbko i tego typu szity to jest HoDB najbardziej rozbudowany silnik Tibii pod stylem Dragon Ball, ponieważ był robiony pod wersje 7.6, a wiadomo, że na tej wersji edycja silniku jest najlepsza :) Tutaj expić można na czymś takim jak "trawka" u Kaio, czy też Train Room.

Pozdrawiam!

Czemu wypowiadasz sie ze nie gralem ? zobacz na stronie nick Rafaeru...

sam pomysl ots'a mi sie podoba jest dopracowany choc mapa nie jest za duza, nie bede na nim osobiscie gral poniewaz nie dziala mi Tibia Auto (wsomie to nie umiem jej ustawic) ale paranoja jest ze za 5 fragow jest ban.

Opublikowano

No to przepraszam :) Nie każdemu musi się podobać, a bota tam nie odpalisz, a jak odpalisz to i tak ban poleci :D

Pozdrawiam!

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

~~Odświeżam~~

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...