Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HablenSzablen [Broń palna, wojna USA VS Japonia] Mody (Pierwszy taki w Polsce)


Marcin2999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie chciałbym wam przedstawić mój serwer USA vs Japonia HablenSzablen.


Serwer jest to typowy serwer wojenny :) Zero monotonnego kopania zdobywania eq. Tutaj cel jest prosty. Wybierz państwo za które będziesz walczył i zabijaj wroga :) Mamy ponad 30 nowych broni.Do tego ponad 10 nowych celowników, czyli 10*30 to 300 nowych broni, dużo możliwości ataku wroga.Zarabianie to 10 monet za zabójstwo :)



Jeśli serwer dobije 20 graczy zrobimy losowanie dobrej broni :)



IP SERWERA :
n9.csrv.pl:12759
ItemShop SERWERA :


https://craftserve.pl/s/304697/shop?widget




KILKA SS:



Przykładowe celowniki :


34465060659052938187.png

66672002771045121918.png

62781456404875230399.png

1390945646-U810501.png

1390945684-U810501.png


Przedmioty za free :

1390945840-U810501.png

EQ startowe dla USA.


1390945948-U810501.png

EQ startowe dla Japonii.


Wyrabianie amunicji i ulepszanie broni:






1390946179-U810501.png1390946203-U810501.png


1390946134-U810501.png
Nielimitowane przedmioty do wyrobu amunicji i ulepszenia broni :)


1390946307-U810501.png

Stoły do wyrobu amunicji i dodawania ulepszeń broni :)



Przykładowe budynki :








1391108624-U810501.png

1390946719-U810501.png

1390946824-U810501.png


Przykładowa potyczka :

1391108440-U810501.png







Poradniki:

Jak zrobić magazynki :

http://hostuje.net/finished_b30.php?upload_id=7ba9a772934e0eb9b54a37fb3154bb6d

Skan :[/size]

https://www.virustotal.com/pl/file/2ca1c539a90f8fa98801a6e101dafa0c5890fddb8d16f9a05c34bfb9569a4c44/analysis/1391076646/


Instalacja :

Client :
http://www.speedyshare.com/9yPJ7/.minecraft.rar
Skan:
87124543602467787135.png

Instalacja : Wchodzimy w %appdata% i podmieniamy folder .minecraft :)

Można zalogować się jako no-premium i premium :) Opcje tą zmieniamy w options:)

Pamiętaj o wejściu w opcje i wybrania texturepacka !!!



JAK DOSTAĆ SIĘ DO .minecraft :
Windows xp: Wchodzimy w Start---->Urouchom----> Wpisujemy %appdata% i mamy folder .minecraft
Windows 7: Wchodzimy w Start---->Mamy opcje wyszukaj---->Wpisujemy tam %appdata% i mamy folder .minecraft
Windows 8: Albo 1 sposób albo 2 :D Który chcemy

No to widzimy się na serwerze :)
Opublikowano

Kurde,Pobiera mi sie slabo 45 min jednak nie wbije a tak to zajebiscie wygląda kurde ; /

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

Instalacja :

 

Client no-premium link : xxx

 

Wchodzimy w %appdata% i podmieniamy folder .minecraft :) Miłej gry :D

 

Skan 1h na ten download, bo brakuje.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Plik ma ponad 100 mb więc raczej go nie dodam na skaner online :D

 

Ale to już nie nasz problem, wymagany jest skan. Jeśli nie możesz w ten sposób, to zeskanuj na komputerze i wklej ss, takie antyvirusy nie mają limitu.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

daj więcej ss i może jakiś ogólny zarys mapki ?

Niby pomysł jest i to przyznam ale nie ma nic widocznego co by zachęcało.

signature.png

Opublikowano

daj więcej ss i może jakiś ogólny zarys mapki ?
Niby pomysł jest i to przyznam ale nie ma nic widocznego co by zachęcało.

Dodałem więcej ss może teraz wam się spodoba :)

Opublikowano

Cała ta prezka i komenty twórcy tematu nie zachęcają do wbicia na serwa :D

 

Teraz może ci się spodoba prezentacja. A co do moich komentarzy to tylko mówię co dodano itd :D

Opublikowano

Jaki launcher polecasz na non premium ?

 

bo mam kainett launcher ;p lecz jego zostawiam sobie . Na twojego serwa chce przeznaczyć inny

"Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności. "

Opublikowano

Jaki launcher polecasz na non premium ?

 

bo mam kainett launcher ;p lecz jego zostawiam sobie . Na twojego serwa chce przeznaczyć inny

Ja ci polecam wgrać te pliki do podmiany :) Jeśli masz kainett to będziesz mógł sobie zmieniać wersje tzn będziesz mógł grać na modach i grać normalnie :)

Opublikowano

Na cos takiego czekalem.. lubie serwery wojenne,

Edit

 

Serwer niezly,ale dobrze by bylo gdy byscie zrobili tourial jak robic amunicje itp,bo nie kazdy ogarnia,a tak to trzeba dlugo szukac w necie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...