Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sikanie do zlewu / szklanki


Skaciu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Ostatnio postanowiłem oszczędzać, a że nie miałem na czym,

to postanowiłem oszczędzać na wodzie, która jest

dozowana w sraczu.

 

Jak wiemy, po oddaniu moczu, spuszczamy wodę w klozecie,

a następnie myjemy ręce w umywalce (dalej zlewie).

 

Mój patent na oszczędzanie to sikanie do zlewu,

puszczenie wody i automatycznie myjąc ręce,

spłukujemy wodę, dzięki czemu ta woda w sraczu

pozostaje nienaruszona i czeka na sranie.

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Podobnie sprawa miała się też ostatnimi czasy, gdzie robiłem

nielegalnie nocke (grałem w gry całą noc), otóż tutaj

musiałem zajść krok dalej, gdyż rodzice śpią niedaleko kibla,

przez co teoretycznie gdyby nie spali, to by dokładnie

słyszeli, że leje / sram / zapalam światło / otwieram drzwi.

 

A że jak wiemy, w nocy, mimo że mało chodzi się do kibla, bo

się śpi, to o tyle często chodzi się do kibla, jak się nie śpi.

 

Także w nocy grając w CS'a gdy strasznie chciało mi się lać,

a do kibla iść nie mogłem bo:

 

a) byłem z 5 razy wcześniej

B) miałem krótką przerwę w meczu i bym nie zdążył

 

Postanowiłem, jako że miałem obok karton z sokiem

jabłkowym i kilka szklanek po tym soku...

 

...postanowiłem nalać ciepłego moczu do szklanki,

po czym przykryłem także szklankę kartką (żeby nie waliło)

a nazbierała się cała szklaneczka, bo strasznie byłem pełen.

 

Po zakończonym meczyku, kulturalnie poszedłem ze szklaneczką

do kuchni, wylałem zawartość, puściłem lekko wodę, aby przemyć

zlew, szklankę i ręce.

 

Od tej pory idąc do sracza, leję do umywalki, gdy sracz zajęty,

lub robię coś nielegalnie bądź nie mam czasu, leję do szklanki,

a sram do słoika i sprzedaję farmerom robiącym nawóz naturalny.

 

Oszczędzam masę kasy na wodzie (ostatnio 87zł), podzielcie się

swoimi przygodami dot. wypróżniania się. Łączmy się

nawet w tych gównianych sprawach!

 

 

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Mhm. Mnie zastanawia jak chcesz szczać do zlewu skoro jest on ponad wysokością pasa. Już lepiej do wanny.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Ja mam sposób na zaoszczędzenie czasu: nie zakładać idiotycznych tematów na mpc.

 

A tak w ogóle: Powodzenia w dalszym życiu.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Hahahaha poprawiłeś mi humor uwierz mi dawno się tak nie uśmiałem :D

Mój patent? Leje do 5 litrowej butelki przez noc potem idę do kibla i wylewam a butelkę wyrzucam bo mi nie potrzebna a zawsze jakaś jest. W sytuacjach kryzysowych zdarza mi się, że jedną ręką gram a drugą trzymam butelkę hahaha :D

Opublikowano

Jeszcze rozumiem jakby z tego kubka piła Twoja teściowa, ale do swojego kubka? Smacznego.

 

Jak się czujesz z tym siadając z rodziną do posiłku pijąc z tych szklanek?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Są myte w 100 stopniach, wiec 0 bakterii :)

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Boże, widzisz i nie grzmisz...

Widzę, że bardzo ci się nudzi

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

XDDDDD

 

@TOPIC - OSTATNIO NA JUTJUB WIDZIAŁEM PORADNIK JAK OSZCZĘDZAĆ WODĘ POPRZEZ SRACZA! Butelkę wkładasz do tego czegoś nad kiblem i tam zbiera się czysta woda. Kilka złotówek zostaje nam w kieszeni!

graphic.png

 

RANK - THE GLOBAL ELITE - 1028H

 

PROFIL STEAM → CLICK

Opublikowano

Zawsze miałem takie marzenie, żeby mieć na penisie gumową rurkę,

która prowadziła by do ściany, przez ścianę na zewnątrz bloku i tam byłaby dziura

przez którą by to wylatywało.

 

Jakby ta rurka ma początku mogła by jeździć do przodu i do tyłu....

to totalny odjazd

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Zawsze miałem takie marzenie, żeby mieć na penisie gumową rurkę,

która prowadziła by do ściany, przez ścianę na zewnątrz bloku i tam byłaby dziura

przez którą by to wylatywało.

 

Jakby ta rurka ma początku mogła by jeździć do przodu i do tyłu....

to totalny odjazd

 

podłącz sobie drugą taką rurkę do łba, może ci coś do niego wbije

 

a jak chcesz na czymś oszczędzać to nie graj nocek na kompie, zaoszczędzisz prąd i własne oczy.

Opublikowano

Zawsze miałem takie marzenie, żeby mieć na penisie gumową rurkę,

która prowadziła by do ściany, przez ścianę na zewnątrz bloku i tam byłaby dziura

przez którą by to wylatywało.

 

Jakby ta rurka ma początku mogła by jeździć do przodu i do tyłu....

to totalny odjazd

Panie... Pan się czegoś najarał czy co?

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

Szczanie do szklanki to przesada, a później rzucisz do zlewu bez mycia, matka wyjmie nawet nie potoknie i się napije :D Polecam nasikać do basenu a później spojrzeć na ludzi którzy wypluwają wodę :D

Opublikowano

Zawsze miałem takie marzenie, żeby mieć na penisie gumową rurkę,

która prowadziła by do ściany, przez ścianę na zewnątrz bloku i tam byłaby dziura

przez którą by to wylatywało.

 

Jakby ta rurka ma początku mogła by jeździć do przodu i do tyłu....

to totalny odjazd

 

Musiałbyś przeprowadzić się do Japonii albo Chin bo w Polsce ściany są grube, za grube na ciebie :D

Tam mają idealne jak na twoje gabaryty z płyt gipsowych xDD

Opublikowano

Ludzie, macie zero dystansu i nie potraficie się z niczego śmiać. Nawet żałosny żart o kupie opowiedziany w fajny sposób jest śmieszny. Tutaj jest poprostu mega demolka, a wasz ból dupy mnie bawi jeszcze bardziej xD

 

graphic.png

 

RANK - THE GLOBAL ELITE - 1028H

 

PROFIL STEAM → CLICK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...