Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7]SkillConnect[Sv+Gildie][Nowa Edycja][Plecaki][McMMO][Herobrine][Otherdrops][EpicBoss]


cYa.!?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=========================

R

=========================

E

=========================

K

=========================

L

==========================

A

==========================

M

==========================

A

==========================

============================

===================================

2375.png
b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png
Nazwa serwera: SkillConnect.eu [sV+Gildie] 1.6.4/1.7.2
IP serwera: skillconnect.maxc.pl lub 212.91.26.64:26759
Ilość Slotów: 25
Platforma: Premium/Non-Premium
H@ Serwera: PL_ejer
Forum: JEST. ALE ZAKAZ LINKOW.

3526950.png3526954.png3526952.png

 

MCBans -> Lista banów dostępna na stronie www :)
MCStats -> Statystyki graczy dostępne na www :)
ItemShop -> Obecnie od 2 stycznia jest promocja na vipy:) (-50%)


Dodatkowe%20Informacje.gif

Na forum jest loteria na VIP, Enchant, Itemki

WYSTARCZY SIĘ ZGŁOSIĆ BBY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOSOWANIU :)
GILDIE ZA WIRTUALNĄ WALUTĘ! (zł)

ClearLagg w skrypcie - Autorski.

Emotikony w skrypcie - Autorski (wylaczony bedzie bo dodajemy emotki).

Lista Online w skrypcie - Autorski.

Zarządzanie czatem w skrypcie - Autorski.

Dodatkowo dodalismy PLECAKI dla każdego :P

Gracz ma plecak 9x1

Vip ma plecak 9x2

SuperVip ma plecak 9x3

MegaVip ma plecak 9x5

Na spawnie znajdziemy:

-Spis przydatnych komend dla gracza.

-Regulamin Serwera

-Informacje

-Enchant do 14lvl
-Teleporty do Netheru

-Skup itemów ( Tylko skup byście zdobywali pieniądze.)

Za pieniądze można kupić tylko gildie (1000zl) Ale zamierzamy dodać klasy na arenie za tę walutę czy nawet VIPY!

Enchanty też dodamy do kupna :P

KAŻDE ZAPROSZONE 10 osob vip na tydzien!

Każdy kto napisze nick z gry a bedzie mial przegrane ponad 30min dostaje nagrode!

Wystarczy przegrać 30min na serrwie, lajknac temat i napisac nick w komentarzu !

REAKTYWACJA DREAMSKILL

Opublikowano

działa ;) Mamy lekkie problemy z Lagami, poprawimy to jeszcze dziś, oraz niebawem autorskie Textury przystosowane pod ten oto serwer :)

REAKTYWACJA DREAMSKILL

Opublikowano

Już jest pewne że serwer na 1.7.2 , dziś zacznę konfigurację bo już pobrane wszystko, myślę że jutro beta testy czy nie wybiją błędy a na weekend nowa wersja jak wszystko będzie śmigało :)

REAKTYWACJA DREAMSKILL

Opublikowano

serwer był tymczasowo przeniesiony na 1.7.2 nie bylo dobrze zrobione i serwer padł, to znaczy jest bo jest ale 3-4dni i będzie off - Brak na opłaty, proszę o zamknięcie tematu, jeśli ktoś chciałby podjąć się współpracy mogę zostać Technikiem/Administratorem ;)

REAKTYWACJA DREAMSKILL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...