Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|DiamondCraft|200 STOTÓW|ZA NIEDŁUGO AUTORSKI PLUGIN NA GILDIE|NAJLEPSZA ADMINISTRACJA|1.6.4|SURVIVAL + WOJNY GILDII | ZAPRASZAMY SERDECZNIE|EVENTY!


KoxMinecraft112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



f1cf49064b1239c7f3a4a87cb99c11b1078e4045

ipserwera.png

Adres IP: 37.59.3.109:28120

spec.png

Nazwa Serwera: DiamondCraft

Wersja: 1.6.4

Typ Serwera: Dedykowany

WhiteList: Wyłączone

Tryb Gry: Survival + Wojny gildii

Ilosc Slotow: 200

Zwierzeta: Włączone

Potwory: Włączone

PVP: Włączone

pluginy.png

Fajne :) W tym drop ze stone z fortuną! WARTY SERWER ZAGRANIA !

admin.png

Yakub, ProMasterGamePL - Za niedługo rekrutacja !

opis.png

1.Co to są Frakcje?:


-Frakcje to Nic innego Jak Gildia,dzięki czemu możemy przejmować tereny grabić,zabijać,niszczyć,tworzyć sojusze,wojny i wiele innych rzeczy.Frakcje a Dokładnie Plugin "Factions" jest coraz bardziej popularny i widziany na prawie każdym serwerze typu "Survival".


2.Spis Komend dla Admina - (Zarządzanie Frakcją)


/f create [nazwa Frakcji] - Zakładamy Frakcje.Na niektórych Serwerach jest Do Tego potrzebna specjalna ranga lecz na Mc4u założenie Frakcji jest zupełnie darmowe.

/f desc [opis] - Opis Frakcji. Będzie on wyświetlany gdy ktoś wkroczy na naszego claima.

/f invite [Nazwa gracza] - Zapraszamy Gracza do Frakcji

/f deinvite [gracz] - Cofamy zaproszenie dla gracza.

/f kick [gracz] - Wyrzucamy gracza z Frakcji.

/f mod [imię] - Dajemy Komuś Moderatora. Moderator jest Zastępcą założyciela.

/f admin [imię] - Oddajmy Komuś Admina Frakcji, czyli inaczej założyciela.

/f title [gracz] [tytuł] - W ten sposób nadajemy tytuł graczowi w naszej Frakcji.

/f open - Otwieramy rekrutację. Od teraz każdy może wejść do Frakcji bez Zaproszenia.

/f tag [tekst] - Zmieniamy tag (nazwę) Frakcji w czacie.

/f sethome - Zapisuje "home" Dla Frakcji,musi się znajdować na terenie Frakcji.



3.Spis Komend Dla Członków Frakcji


/f join [nazwa frakcji] - Dołącz do Frakcji która cię zaprosiła lub posiada otwartą rekrutację.

/f leave - Opuść Frakcji.

/f chat - Przełącz tryb prywatnego czatu: z członkami, sojusznikami lub publiczny.

/f home - Teleport do domu Frakcji (jeśli jest ustawiony przez założyciela)

/f list - Wyświetla listę Frakcji na serwerze.

/f who [nazwa Frakcji] - Wyświetla Informacje na Temat "danej" Frakcji.


4.Spis Komend Dotyczących - Sojuszy,Wojny,Przejmowania Terenu lub Wrogiej Frakcji


/f map - Wyświetl mapę otaczającej cię ziemi i pokazuje czy należy ona do jakiejś Frakcji.

/f map on - Ustawia Automatyczny Podgląd mapy. Wyłącz ją wpisując /f map off.

/f sethome - Ustawia miejsce teleportu członków Frakcji (możliwe tylko na własnym terenie).

/f claim - Przejmuje Ziemie lub Teren Wrogiej Frakcji okolicę na której stoisz (kratka 16x16 w całej wysokości w pionie).

/f unclaim - Zrezygnuj z posiadania kawałka ziemi na którym stoisz.

/f unclaimall - Rezygnuje z całej ziemi jaką posiada Frakcja

/f ally [Frakcja] - Proponuje sojusz innej Frakcji. Wymaga potwierdzenia z drugiej strony (również /f ally [twoja Frakcja] w tamtej Frakcji).

/f neutral [Frakcja] - Ogłasza neutralność wobec "danej" Frakcji (rozwiązuje sojusz). Nie działa na wrogość, patrz poniżej.

/f enemy [Frakcja] - Ogłasza stan wojny. Wystarczy żeby jedna strona go ogłosiła.


5.Kilka Zdań na temat "Powera"


-Power służy nam do Podbijania Terenu,w zależności ile Dana Frakcji ma Powera tylko może posiadać claimów,jeśli jakaś frakcja ma Mniej Powera niz Claima wroga Frakcja może przejąć Tereny Twojej Frakcji.

-Swojego powera Sprawdzamy przy użyciu Komendy /f power

-"Powera" wzrasta w zależności ile czasu grasz na serwerze lecz jeśli zginiesz tracisz swój power który po pewnym czasie się odnawia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...