Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na Jakim Serwerze Byś Zagrał ? Hardcore czy może czasy Alpha/Beta ?


Jaki Serwer ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Serwer ?

    • HardCore
      0
    • Czasy Alpha/Beta
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Jakim Serwerze Byś Zagrał ? Hardcore czy może czasy Alpha/Beta ?

 

HardCore

- Exp wypada tylko z mobow(exp bedzie podwojony lub wiekszy).

- Surowce tylko ze stona(drop nie bedzie łatwy ani trudny).

- Zamkniety nether(nigdy nie zostanie otworzony),

mozliwosc zdobycia itemow netherowych(jeszcze w trakcie pracy).

 

Czasu Alpha/Beta

- Nawalanie z łuku jak z karabinu ;)

- Brak enchantów

- Brak potek

 

 

 

 

 

Opublikowano

Szczerze jeszcze nigdy nie grałem nawet na Singleplayer w wersję Alpha czy Beta.

A serwer to dopiero będzie miał, wydaje mi się że to będzie mega projekt, prosty do zrealizowania, ale genialny! :D

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Na Jakim Serwerze Byś Zagrał ? Hardcore czy może czasy Alpha/Beta ?

 

HardCore

- Exp wypada tylko z mobow(exp bedzie podwojony lub wiekszy).

- Surowce tylko ze stona(drop nie bedzie łatwy ani trudny).

- Zamkniety nether(nigdy nie zostanie otworzony),

mozliwosc zdobycia itemow netherowych(jeszcze w trakcie pracy).

 

Czasu Alpha/Beta

- Nawalanie z łuku jak z karabinu ;)

- Brak enchantów

- Brak potek

Hardcore

Opublikowano

Według mnie można to zrobić taki serwer OldSchool ,czyli w najnowszej wersji można to zrobić ,tylko trzeba:

- zablokować enchanty i potki

- najlepiej generator z wersji 1.7.3 beta (słyszałem ,że jest to możliwe na dzisiejsze czasy . Polecam do tego plugin TerrainControl.)

- wyłączenie the endu

- stary nether (brak kwarcu, twierdz)

- strzelania z łuku (brak celowania)

- wyłączenie odradzania niektórych mobów (blaze, muuchomor, wieśniak, silverfish, cavespider, enderman, enderdragon, wither, wither skeleton)

- stare dropy z mobów np. zombie leci 0-2 pióra , z pająka tylko nić , a ze szkieletów kość i strzały ,bez łuków . Na koniec z krów tylko 0-2 skóry .

- najlepiej zablokować spadek głodu i sprawić ,aby jedzenie dawało życie np.1 steak - 1 serce .

 

Oczywiście ta opcja głównie ,by pasowała tylko dla starszych wyjadaczy klocków ,bo nowi nie znają bety .

 

@down to nawet nie miesiąc roboty...

Wiem ,że jest w wersji Alpha!!!

Tylko powiedz mi skąd weźmiesz bukkit na tamte wersje?

Opublikowano

@up: po co robić sobie miesiąc roboty, skoro można skrócić to o WIEEEEELE!

Wszystko co wymieniłeś, jest w wersji Alpha!!!!!! Tak więc nie wiedzę potrzeby wyłączania tych wszystkich rzeczy, skoro można zrobić to za jednym zamachem...

Tylko skąd wykombinować bukkita na Alpha lub Beta Minecraft. :?

1367996595-U582588.png

Arcymistrz
Opublikowano

Alpha - bugi

Beta - bugi oraz brak kluczowych rzeczy, jak np. sprint (trudno się odzwyczaić)

 

Hardcore - współpraca z graczami, rozwijanie gildii, wojny.

Opublikowano

Dlatego się was pytam ;d

 

2x@UP

 

Serwer bd postawiony na 1.7.4 , a myślę , żeby zablokować itemy , które niebyły na necie lub Alphie.

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...