Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziś wielkie otwarcie serwera cs-polsat !


Pols@T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie drodzy gracze!

Dziś między godziną 20 a 21 odbędzie się premiera nowej serwerowni cs-polsat!

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Nasz pierwszy serwer to only De_Dust2.

Jest on bez zbędnych pluginów jak spadochron,muzyka itp, które go zapychają.

Serwer ten ma 1000fps i jest postawiony na dobrym hostingu, dzięki czemu wasza gra odpędzie się bez lagów i dużego pingu.

W pracy adminowi pomogą pluginy AntyWH.

Podania na adminów, moderatorów, grafików OTWARTE!

Wszystko jest darmowe wystarczy złożyć podanie godne człowieka starającego się o posadę!

Nasz TEAM tworzący serwerownie to pasjonaci cs-a między 17 a 21 rokiem życia.

Teraz takie ogólne pytanie zadawane bardzo często przez was.

"Jeśli adminy są darmowe i wszystko to czy serwerownie nie padnie?"

Nie ma takiej możliwości! Osoba prowadząca serwerownie pracuje i składki, które przeznacza na serwer to "czyste hobby".

 

Co tu więcej pisać o równej 20 pojawi się prezentacja serwera.O 20:10 otworzymy forum.O 20:30, 21 zostanie otwarty serwer.

Mamy nadzieję, że nic nie popsuje naszych planów.

A więc zapraszam do komentowania i w razie dodatkowych pytań pisać na PW! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...