Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2]Survival+Frakcje|DROP STONE|SERDECZNIE ZAPRASZAM|


TheKnight

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-429490-0-12574600-1390732288_thumb.png

post-429490-0-71702200-1390732589.png

post-429490-0-96032800-1390734140.png109.196.113.6

post-429490-0-26457700-1390735029_thumb.png

SCREENY:

post-429490-0-22087900-1390735160_thumb.pngpost-429490-0-25373400-1390735161_thumb.pngpost-429490-0-12097500-1390735162_thumb.pngpost-429490-0-32984000-1390735164_thumb.pngpost-429490-0-96120700-1390735336_thumb.pngpost-429490-0-16623400-1390735338_thumb.pngpost-429490-0-24623300-1390735410_thumb.pngpost-429490-0-57519400-1390735510_thumb.png

DROP:

Diax 0,5%
Złoto 1%

Żelazo 2,5%

 

o 16/17 planuje event, jaki?, najpierw itemów, potem mobów i być może OX.

Jeśli będzie taka potrzeba sloty zostaną zwiększone do 150 (jeśli będzie taka potrzeba)

!!BARDZO BYM PROSIŁ O KOMENTOWANIE SERWERA!!

 

 

Aktualna średnia graczy to 0..., dlaczego? sam nie wiem, nikt się nie skarży na lagi, błędy czy coś w tym stylu, admin (ja) jest uprzejmy dla graczy i odpowiada na wszystkie pytania.., jestem trochę załamany, bo bardzo starałem się nad jego stworzeniem....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...