Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykonam sygnaturę/tapetę/avatar/miniaturkę za darmo


LamaGraphic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wykonam sygnaturę/tapetę ( podać rozdzielczość pulpitu )/avatar / miniaturka na yt

za darmo - tzn za lajka :P

W przypadku zlecenia podaj na jaki temat ma być i czy jakieś napisy/dodatki.

Wykonane sygnatury:

 

SAVIEN

 

o7xx.jpg

 

COMEBACK

 

8cua.jpg

 

WATERAQUA

 

3iyl.jpg

DO MODERATORA:

Jeśli zamykasz, to powiedz chociaż za co bo zamknąłeś mój ostatni temat i nic nie wiedziałem kiedy i dlaczego, robię te sygnaturki za darmo więc nie wiem w czym jest problem...

 

jkah.jpg

Opublikowano

Sygnatura, z jakąś ładną dziewczyną i napisem WaterAqua by mi się przydała. Wymiary - by pasowała tutaj.

Okej już robię, za godzinę wstawiam.

//REKORD

już zrobione - czas: 20 minut :P

jkah.jpg

Opublikowano

Hmm, np. te prace są słabe:

 

 

o7xx.jpg

8cua.jpg

3iyl.jpg

 

 

 

Tutaj masz przykład dobrej sygnatury:

vats.png

Sygnatury te które umieściłem w temacie - robione max 20 minut , za darmo , robię to dla frajdy to po co mam się aż tak starać?

jkah.jpg

Opublikowano

Odpowiedziałem Ci na pytanie:

 

 

 

Słabe? Które np? Jeszcze nie spotkałem się z taką oceną.

 

 

 

robione max 20 minut , za darmo , robię to dla frajdy to po co mam się aż tak starać?

 

hmm. Skoro robisz za darmo i się nie starasz to po co w ogóle robisz? Takie prace robi człowiek po 2 godzinnym użytkownikowaniu programu graficznego.

he?

Opublikowano

Sygnatury te które umieściłem w temacie - robione max 20 minut , za darmo , robię to dla frajdy to po co mam się aż tak starać?

 

Po to się starać by później lepsze robić?

A za darmo dużo osób na forum robi też.


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Sygnatury te które umieściłem w temacie - robione max 20 minut , za darmo , robię to dla frajdy to po co mam się aż tak starać?

Po to aby rozwijać swoje zdolności i móc potem robić coś poważnego za hajs?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...