Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

iCraft.pl [Frakcje] [48slotow] [1.6.4] [TS3] [Masa Eventow] [ iCraft.pl ]


diesel9721

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3565996.png

3566003.png

IP: mc.icraft.pl

Strona: www.icraft.pl

Informacje


Sloty: 48

Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
PvP: Za spawnem
Premium: Nie
BialaLista: Nie

Ekipa

[Wlasciciel]diesel1511

[Admin]miki

[Operator]FUKASZ

[Moderator]Yakima

Chcialbym dodać, że każdy z nich ma ukończone 18lat

i jest online praktycznie 24/7, odpowie na kazde twoje pytanie

i chetnie pomoze !

Chodzimy do jednej klasy INFORMATYCZNEJ kazdy jest dobrym INFORMATYKIEM wiec serwer naprawde jest ogarniety :]

Dodatkowe informacje

Zapraszam wszystkich na serwer IiCraft, na ktorym znajdziesz

przerozne EVENTY, nagrody, piekny spawn oczywiscie wlasny

Wprowadzilismy także losowy drop

surowców z kamienia.Na serwerze jest plugin NoCheatPlus

dzieki czemu nie mamy problemow z cheaterami.

Serwer dopiero wystartowal z kazdym dniem jest wiecej pluginow, warpow, i innych roznych ciekawostek

Rekrutacja na moda ON

Wiek -

TS3 - Tak/Nie

Byłes juz moderatorem ? Jesli tak napisz gdzie, i dlaczego przestales.

Znajomosc komend - 0/10

Nick z serwera -

Jesli nie masz mikrofonu nie skladaj podania

Podanie pisz w tym temacie

Serwer jest oplacony na 3 miesiace z gory, 5gb ram.

Jesli Ci sie spodobal zostaw opinie, staramy sie jak mozemy z kazdym dniem jest lepiej :)

Pozdrawiam oraz zycze milej zabawy!

Pasjonat
Opublikowano

Wiek -16


TS3 - Tak


Byłes juz moderatorem ? Tak właściwie byłem właścicielem wieeeelu serwerów , a także pracowałem w teamach różnych znanych serwerów minecraft. Odszedłem od niektórych serwerów z różnych powodów najczęstszymi były : Upadek serwera przez główną administracje(nie przezemnie) czasem mi sie znudziły ale nigdy nie zrobiłem nic takiego co mogło by zaszkodzic danemu serwerowi.


Znajomosc komend - 8,5/10


Nick z serwera -Ed3k28


Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania!!! Z góry dziękuję ;*


Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Opublikowano

Wiek -15


TS3 - Tak


Byłes juz moderatorem ? Byłem moderatorem wiele razy , ale przestałem grać , ponieważ administracja go zaniedbywała , aż w końcu doprowadziła do tego , że padł :)


Znajomosc komend - 7/10


Nick z serwera - kombiq

sialalalaa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...