Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MEGA OTWARCIE SERWERA SURVIVAL+FRAKCJE!] PILNA REKRUTACJA NA ADMINA,MODERATORA! (1OSOBA KTÓRA WBIJE DOSTAJE VIPA)


Pox111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

--
Otwarcie serwera na wersje 1.7.2/1.7.4 O GODZ 16:00 [DZIŚ]!!
WERSJA: 1.7.2
Sloty: 44
IP: rtes.gomc.pl
TYP: Survival + Frakcje(PL) Graczy można bić gdy się jest w FRAKCJI!
--
WYNAGRADZAMY ZAPROSZENIE GRACZY NA SERWER!
------------------------------------------------------------------------------
Jest to nowy serwer więc potrzebujemy ADMINISTACJI: Admina,Moderatora !OGARNIĘTEGO!+15LAT MIKRO!
------------------------------------------------------------------------------
NIE MASZ PREMIUM/LAUNCHER 1.7.2/1.7.4?
Link:
xxx

Naprawiliśmy lagi! i Powiększyliśmy sloty ,Naprawiliśmy Bugi na serwerze!
[1 OSOBA KTÓRA WBIJE DOSTAJE VIPA!]

Na serwerze jest:
Lepsze ścinanie dzew!
Drop ze stone!
Teleport na losowe kordy!
Itemki na start z którch można tworzyć potrzebne narzędzia!
Miła administracja!
Na tym serwerze będą organizowane livy!

IP: RTES.GOMC.PL

 

 

Rekrutacja w komentarzach !

Wzór:

Nick:

Wiek:

Mikro:

Doświadczenie napisz czy miałeś już admina ...:

Opublikowano

Nick: CampeR_Thc

Wiek: 19 (za niecały miesiąc 20)

Mikro: Oczywiście

Doświadczenie napisz czy miałeś już admina: Niecały rok temu prowadziłem własną sieć serwerów, ale musiałem ją zamknąć ze względu na brak czasu, teraz mam trochę czasu więc aktualnie mógłbym być u was adminem, ponieważ zanim skończę robić mój serwer miną jeszcze z jakieś 2-3miesiące.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Cofam podanie .



Co do serwera jest dość fajny . Miło spędziłem czas, ale BUG OtherDrops mnie zniechęcił ...

Opublikowano

Nick: Z0Q


Wiek: 15


Mikro: Tak


Doświadczenie napisz czy miałeś już admina ...: 10/10 i tak.

Ciężko jest żyć lekko..

Opublikowano

Nick:Amaterasu


Wiek:16lat


Mikro:Tak posiadam


Doświadczenie napisz czy miałeś już admina ...:Już wiele razy byłem modem.Ale niestety serwery padały.Będę zajmował się graczami,pomagał,dbał o ten serwer.Bardzo mnie chwalili jako mod.Więc


Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Nie polecam administracja ofera rozdaje ity w gildii ,,Hasa'' i admin pisze ,,zeczy'' wiec ortografia to dno

5vwxw5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...