Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] [1.7]HolyServ - Pierwszy Jail w Polsce.! (Powrót!) - ZOBACZ TEMAT!


treetree

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje:



Powrót pierwszego w polsce serwera Jail :)

Nazwa serwera: HolyServ [Jail]

IP serwera: ---

TeamSpeak 3: Chwilowo brak :c

Rodzaj Serwera: Jail/Prison.

PvP: Tak

Potwory: Nie

Zwierzeta: Nie

Premium: Nie

Sloty: 50 (Na początek..)

Biala Lista: Nie

Nether: Nie

Pluginy: Dobrane do potrzeb servera.

Załoga:

[Właściciel]FrxX

[Właściciel]Hunterss

[Właściciel]Pinecha08

Nie szukamy nikogo do ekipy..

Dodatkowe Informacje:


Serwer jest rozbudowywany codziennie. Z dnia na dzień pojawia się więcej graczy.Sens Jail'a : Jesteś najgorszym oprychem więc dzięki dobroci policjantom możesz zmniejszyć sobie wyrok poprzez prace w Sektorach A,B,C,D,E itd. Im dalej, tym lżej. Twoim celem jest wydostanie się ze strasznie ciężkich sektorów aż do głównej części więzienia znajdującego się na powierzchni.Tam zaś musisz zachowywać się grzecznie

aby zmniejszyć sobie odsiadkę do minimum lub razem z kolegami z celi planować ucieczkę !

Spodziewaj się jednak ze Policja ci tak łatwo nie odpuści, Klawisze nie są słabi i dysponują potężną bronią !. Nie bądź gorszy ! Zostań najlepszym oprychiem celi, która dzielisz z innymi pięcioma osobami, stwórz najlepszy gang i wyzywaj inne na pojedynki. Już teraz dołącz do świetnej zabawy!

Strefy:



Dodam w poniedziałek ;c




Co robić na serwerze?:

1. Musisz wyjść ze strefy A aż do strefy Z

2. W każdej strefie masz do kopania inny surowiec i inną cenę do zapłacenia za kolejną rangę.

3. Resztę ważnych pytań możesz zadać administracji.



Prezentacja będzie na bieżąco uzupełniana.




PRZECZYTAJ:



Chcemy ze dawną ekipą (nie całą ;c) powrócić do tego starego jaila..

1.Chcemy aby serwer był w 98% starego holyserv..

Chcę powrócić do tych starych czasów kiedy była 1 jail ;c

Nie widziałeś jak wyglądała nasza 1 edycja ponad 2 lata temu?

Oto filmik :)

Stara prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/697297-15holyserv-pierwszy-jail-w-polsce/

Jest to dopiero zapowiedź.

Nie znamy dokładniej daty startu..

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Grałem na starej edycji i tym razem na pewno :3 Czekam na start :3

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Na 100% zagram! Od dawna szukam dobrego Jaila. Kiedy start?

Opublikowano

Na 100% zagram! Od dawna szukam dobrego Jaila. Kiedy start?

 

Na razie musimy ogarnąć survival, jeśli będzie dopracowany, pozabezpieczany, zoptymalizowany itp to będziemy się zajmować jailem :)

Nie chcę podawać dokładnej daty aby nie kłamać ;c

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...