Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: [Www]Strona Serwera Itemshop Rejestracja Download


paninax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zal.pl ... nagraj jakies video bo nieuwierze jak nie zobacze , chyba ze dopisales tam jakies przekierowanie , albo pozmieniales linki

@ down nie ma takiej mozliwosci zeby na tej stronie gdzies przenosilo bo tam nie ma takich funkcji , wiec jak piszesz ze cie przenosi gdzies to niewiem ...

moze w czasie jeszcze cie przenosi albo w rozwoju, sorry ale nie bede juz reagowal na idiotyczne posty w tym temacie.

Opublikowano

paninax chyba ci nagram ten filmik.

Jeśli zmienisz na złe ip to ci się reje nie wyświetli.

PS: Ogólnie jeśli naciśnie się na tło strony przenosi do isa.

A tutaj to co wyświetla mi się gdy chce wpisać ID i przenosi mnie do isa.

To jest ukryta treść, proszę

02758850976702993171.png
Opublikowano

uzywasz pewnie jakiejs starej przegladarki (IE 5 6?) , zainstaluj Firefoxa 3.0+ lub Opere 10 + to cie nie bedzie przenosic.

 

jesli macie jakies leciwe systemy z jakims starym oprogramowaniem jak IE 5 IE 6 to ta strona wymaga przynajmniej IE 7 FF 2+ Opera 7+.

 

Jak masz problem z Xampp zainstaluj inny AMP masz do wyboru mase min. Reactor , Apppserv itd.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...