Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4] DiamondCraft | Survival + Frakcje | Najlepsze pluginy | OtherDrops z fortuną | 50 SLOTÓW | SERDECZNIE ZAPRASZAMY


czadniczymmalo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


DiamondCraft





G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: DiamondCraft

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: 37.59.3.109:28120



Podstawowe%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 50 - Dokupimy

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Wojny Gildi

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Zajebiste :) W tym , otherdrops z fortuną !



Za%C5%82oga.gif



Yakub, Saver00, paula_pl



Dodatkowe%20Informacje.gif



Zapraszamy na serwer ! Kupując VIP\'a pomożesz rozwijać nam nasz serwer ! ZAPRASZAMY SERDECZNIE



Opublikowano

Nie polecam serwera, administracja to dzieci. Wyzywają graczy, niestety nie zdążyłem zrobić screena, bo sam ich pojechałem do końca, i dostałem bana.

Serwer jest zwykły survival + frakcje, zero pomysłów, spawn to jakby dziecko robiło co ma z 6 lat. Pozdrowienia, i miłego zapier****ia na serwerze adminom zje**m !~!!

Opublikowano

@UP:

Co do Administracji to się pomylileś. Po twojej inteligencji można się domyślić, że sam więcej lat niż ja nie masz :) Ty mówisz, ze pojechałeś nasz do końca ? Haha, śmieszny jesteś. Nie wyzywamy graczy, tylko banujemy , jeśli są tacy idiotyczni jak ty :)

Opublikowano

@UP:

Co do Administracji to się pomylileś. Po twojej inteligencji można się domyślić, że sam więcej lat niż ja nie masz :) Ty mówisz, ze pojechałeś nasz do końca ? Haha, śmieszny jesteś. Nie wyzywamy graczy, tylko banujemy , jeśli są tacy idiotyczni jak ty :)

Koniec tej gatki, serwer do dupy chłopaczku i tyle. Szkoda pieniędzy na serwer. ( NIE ODPISUJ CYGANIE )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...