Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin]Smocze Ostrze Riven vs Bojowy Króliczek Riven


Kurty.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja właśnie mainuje Riven i mam zamiar kupić do niej jakiś skin, miałem na oku także karmazynowa i tą drugą (zapomniałem jak sie nazywa)

"If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans."


Opublikowano

Smocze Ostrze wg. mnie będzie lepsze-skin jest nowy,ma fajny klimat,ładnie się prezentuję oraz świetnie zmienione animację.

Opublikowano

Up@ Większość, moi koledzy, forumowicze mówią, że wygląda on chujowo w grze.

"If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans."


Opublikowano

Up@ Większość, moi koledzy, forumowicze mówią, że wygląda on chujowo w grze.

 

Tak trudno zobaczyć


. Taki sobie ten skin, jak już chcesz wybierać spośród tych dwóch do królik.

Opublikowano

Na początku 975, potem zdrożeje do 1350.

Ja polecam Króliczka, lepiej pasuje do Riven, boski art, świetnie prezentuje się model w grze jak i zmienione animacje

Opublikowano

Animacje ma naprawdę fajne, lecz mnie odstrasza jej model w grze i wygląd ;(.

 

Polecam króliczka. Ale i tak mimo wszystko według mnie najlepszy skin do riven do Championship Riven. Niestety nie kupisz go teraz. Tylko i wyłącznie ebay za około 500-600zł :D

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

Króliczek, fajny art, świetny wygląd i słodkie pomarańczowe animacje, na dodatek wymyślony przez graczy, no ale to taki mały dodatek ^^

Smocze ostrze może jest trochę fajne, ale jej ubrania mi się nie podobają ;/

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Hah.. 500-600 Wydałem 2x razy więcej na LoL'a, ale kupiłem sobię za to ponad 20 skinów i ok. 50 postaci a na jednego skina to duża różnica C:

 

Ale na temat mam Króliczka i na każdym rankedzie mówią "Riven u have got sexy skin" lub "Sexi skin riven <3"

 

Według mnie Battle Bunny ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...