Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce sie dowiedziec gdzie moge zagrac jako poczatkujacy gracz oraz jaka postacia + poradnik do niej z gory dziekuje za pomoc

I just wanna help you...

 

Hey, sexy boy, set me free,

Don't be so shy, play with me,

My dirty boy, can't you see

That you belong next to me.

Opublikowano

Chce sie dowiedziec gdzie moge zagrac jako poczatkujacy gracz oraz jaka postacia + poradnik do niej z gory dziekuje za pomoc

I just wanna help you...

 

Hey, sexy boy, set me free,

Don't be so shy, play with me,

My dirty boy, can't you see

That you belong next to me.

Opublikowano

sorka poczatkujacy na mpc jestem za double post

I just wanna help you...

 

Hey, sexy boy, set me free,

Don't be so shy, play with me,

My dirty boy, can't you see

That you belong next to me.

Opublikowano

Zalezy gdzie konto masz ja polecam MySRO ewentualnie SjSRO

Full STR glavier

Nie rozumiesz słowa początkujący? Zapewne kolega nie ma konta do sjsro/mysro i nie prędko je zrobi.

 

@topic

jak zawsze polecm csro :D. Wszystko co potrzebne masz w tym temacie:

To jest ukryta treść, proszę

 

A na początek polecam grać bowem. Glavier szybko się nudzi i mozolnie expi. Jakbyś się zdecydował na bowa, napisz do mnie na pm to Ci poradzę co i jak ;)

Jakiś ludź usunął...

Opublikowano

Sprawdziłem, zassałem Csro i mieliście racje, sp też starczy do 40lv, polecam.

GooDin, dawaj na Csro, poexpimy razem ;) A najlepiej zacznij chińczykiem, ładuj statystyki w STR i proponuję Glavię albo Bow. Pozdrawiam.

 

@Down

On jest graczem newbie, nie nadaje się dla niego spear według mnie. Sword+Shield byłby lepszym rozwiązaniem :D

,,In our eyes the era of private Silkroad servers has come to an end. Therefore is ECSRO not going to come back."


polska.gifPiszę poprawnie po polsku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...