Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst/Diss] eS-trzy-igrek vs TeNzHasztagiem


eS-trzy-igrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: s3y

Wyzwany: Ten kto przyjmie

Wstawianie prac do: 24:00 - 26.01.2014

Głosowanie do: tydzień od wstawienia prac

Tematyka: Jeśli wybierasz diss to po prostu mają być dobre pancze. Natomiast przy wyborze tekstu temat dla nas obu to Nokaut (już miałem jeden raz pisać tekst na pojedynek o tym temacie ale # nie wstawił tekstu to mi się nie chciało).

Notatka: Przyjmujesz -> Zaczynasz. Nie wstawiam tekstu póki ty go nie wstawisz. Ilość linii nieograniczona.

Opublikowano

Biorę i wstawię tym razem tekst na 100%, może jeszcze dziś, nokaut

 

Wchodzę na scenę z majkiem, jestem mc pierwszej ligi,
Tym co zjada łaków wszystkich, a słabych nie na widzi.
Wiem co jest pięć, nie wiem jak się czują przeciwnicy,
Każdy freestyle battle, Veni, vidi, vici.
Nokautuję wersami, oplatam im sznur wokół szyji,
Nie zabijam pięściami, nie chcę by się pobrudziły.
Walki ze śmieciami, nokaut w pierwszej rundzie,
Skille mają słabsze, niż ja jak je o połowę utnę.
Odpuścić nie umiem, wyskoczyłeś ? Przejebane,
Szykuj sobie trumnę, mam tak, bo jestem draniem.
A co stało się hasztagami? Jeszce nic nie było?
Kocham Was wszystkich nokautować, normalnie hasztag miłość.
I nie tylko jeden, wiele mogę jeszcze dokonać,
Leżysz na deskach przed startem, chyba hasztag nokaut.
A teraz tak na serio, jakiś temat rzuć mi,
Nie zobaczysz jak szybko to zrobię, # Bruce Lee.
Opublikowano

Trochę bania zeszła więc wziąłem się za tekst :) Łapcie:

 

Na bit jak na ring wchodzę zawsze z klasą,
pełna moc, celny cios #Mike Tyson
Stoję za szczelną gardą, sam- nie z armią,
no wiesz tylko przede mną wszyscy tutaj padną.
To mordobicie- czekam na pierwszą krew,
mój gniew budzi lęk już nie jeden na zawał zszedł.
To moja pięść jak sierp lubi ludzi ranić,
nie kończę szybko- przeciwnik musi się wykrwawić.
Uderzam by zabić, mogę tylko nawet raz,
zatrzymaj czas, ubierz kask a i tak poczujesz strach.
To Muay Thai- łokieć, kolana i pęka czaszka,
podobnie jak po moim tekście- kończysz na łopatkach.
Urywam innym wersy i odbieram głosy,
dosyć! Ten rap za mnie powoli ich wykończy.
Piekielny pocisk wymierzony w twarz,
nokaut- on już padł i teraz wącha piach.

Opublikowano

S3y chociaż obaj strasznie słabo.

 

TeNzHasztagiem od kiedy "nienawidzi" pisze się "nie na widzi"

 

"Tym co zjada łaków wszystkich, a słabych nie na widzi."

 

Pozdro dla polonistów.

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...