Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak usunąć bronie z serwera ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze, pisze ten temat bo nie znalazłem żadnego poradnika :p

Musze usunąć pełno śmieci z plików nieśmiałego bo system ulepszania na tych plikach w 60% nie działa.

 

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak usunąć bronie z serwera ?

 

A potem jak je usunąć z clienta ?

 

Daje limit lajków^^

 

20utztj.jpg

Opublikowano

client : rozpakowujesz locale_pl i znajdujesz tam item_proto rozpakowujesz je usuwasz wpisy potem w item_list usuwasz o tym samym id wpisy

no i musisz znaleźć model broni w cliencie

serwer : wchodzi do navicata wchodzisz do tabeli item_proto i na dolę masz taki - i klikasz na ta linijkę co chcesz usunąć i naciskasz -

 

wielkiej filozofii w tym nie ma

Specjalista
Opublikowano

Usuwasz bronie z navi,usuwasz wpisy z item_proto (client),usuwasz wpisy w item_list.

Pamiętaj żeby je później usunąć z dropu,bo nie zalogujesz się na serwer!

No i z item musisz usunąć pliki tych broni (tekstury itp) a następnie z icon,i koniec :P

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

@Nie chce spamić, więc tu opisze mój 2 problem. @up Macie lajki.

 

Ustawiłem w navi refine_set : 400, ustawiłem w cliencie item_proto : refine_set : 400 i np nadal nie da się ulepszyć metalem z bojowego +9 na tasak..

Pomóżcie :P

20utztj.jpg

Specjalista
Opublikowano

Wpisz w refine_set 501, a w refined_vnum id broni,zbr zrób reboota i zobacz czy bd działać,(po stronie clienta też)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

@up Dzięki^^ Działa, ale mam następny problem no kur*** ;d

 

Teraz po podmienieniu locale z nowymi refine itp to jak klikam " C " to mam rozwaloną grafike.

 

 

A oto SS :

 

 

2sa0ap4.png

 

Pomocy :P

 

@edit : Jak coś to unpackuje i packuje locale File Archiwizerem.

20utztj.jpg

Opublikowano

Zjebał Ci się plik windows.dds podmień go jest w etc.

a czasem nie w locale ?? pod taką lokalizacją : pl\ui\windows ?!

Specjalista
Opublikowano

a czasem nie w locale ?? pod taką lokalizacją : pl\ui\windows ?!

Nw jak jest na nowych clientach,lecz na starych jest w etc.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...