Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

eNFact 1.6.4 [No Premium][Łatwy serwer] Coś dla Ciebie - wejdziesz ?


Ambo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasze IP : s17.fcraft.pl:27906



eNFact


Serwer survival , coś dla Ciebie , wejdziesz zobaczyć co i jak ? :)




A więc jak wejdziesz na serwer , może nie zobaczysz czegoś o siema ale fajne , lecz po dłuższej grze ,


można spostrzec , że czymś się wyróżnia.




Trochę informacji na temat serwera :


- Posiadamy plugin na drop expa oraz surowców ze stone , dodatkowo jest on tak ustawiony , że kopanie na naszym serwerze to czysta przyjemność .


- Posiadamy plugin na logowanie , dzięki czemu nikt bez twojej wiedzy nie wejdzie i nie okradnie Cię z itemów .


- Plugin ograniczający świat dzięki czemu nie posiadamy niepotrzebnych lagów .



Dropy ze stone :



 


Szmaragd - 3%


Diament - 4%


Złoto - 5%


Żelazo - 6%


Czerwony proszek - 3.5%


Lapis Lazuli - 3.5%


Jabłko - 0.5%


Proch - 2%


Dodam że na każdą z tych rzeczy działa enchant szczęście.


 



Wzór podania na Moderatora.


 


Imię:


Wiek:


Doświadczenie:


Od kiedy grasz na serwerze:


Jaki masz kontakt z graczami:


Komendy (0/10):


 




Startujemy 23-01-2014 godzina 19:00


Musisz z nami być ! Nie przegap tego !


Widzimy się na serwerze ;)


Opublikowano

Imię: Kuba


Wiek: 15


Doświadczenie: Własny serwer, staż jako admin na kilku serwerch. Gram duzo w minecrafa i umiem duzo. A i jeszcze staz jako moderator na serwerz 100s


Od kiedy grasz na serwerze: Od I Edycji :D


Jaki masz kontakt z graczami: Myślę, że dobry.


Komendy (0/10): 10/10


Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

@Up

 

Kontakt z graczami raczej 0 - masz bana za bicie nowych . Jkbc możesz odwołać się ale z tym pisz na pw.

 

@Topic

 

Other Drops już jest naprawione !

Opublikowano

Imię:Adam


Wiek:14/15


Doświadczenie:Oczywiscie admin na wielu serverach oganrniety gracz mod kidmod bylem roznymi rangami posiadalem wlasne servery jedynie hamachi jak i bukkit


Od kiedy grasz na serwerze:Od dzis nowej edycji


Jaki masz kontakt z graczami:Wedlug mnie dobry zaprosilem kolege na server nikt mi nic nie wypomina :)


Komendy (0/10):8.75/10


5vwxw5.png

Opublikowano

Wybory na Moderatora wygrał L3siak , dostaje on rangę gdy wejdzie na serwer .

Nie Potwierdzone Info ;/

5vwxw5.png

Opublikowano

Imię: Marcin,
Wiek: 15,
Doświadczenie: Miły, pomocny i kulturalny. Doświadczenie ze serwerami 2 lata, znam różnego rodzaju komendy, Byłem Administratorem na wielu serwerach. Miałem swój serwer.
Od kiedy grasz na serwerze: Od wczoraj,
Jaki masz kontakt z graczami: Nikt na mnie nie narzekał, ;)
Komendy: 9.
Nick: Xarslay

2004f8x.png

Opublikowano

Serwer poszukuje grafika oraz kogoś kto nagra reklamę na YouTube , zgłaszać się na serwerze do mnie lub na MPC Forum pisać pw.

Opublikowano

Wbiłem na chwilę z nudów i zostałem na dłużej :D Całkiem ciekawy server, ogarnięci ludzie grają, mało osób, ale nie oni świadczą o tym jaki server jest tak na prawdę. Szczerze zachęcam by wbijać :D

 

Chyba pogram tu dłużej.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Byłem na servie i administracja daje diax set każdy się wyzywa polecam

Nie nabijaj postów.Grałes 5s i co ??Łatwo tu o eq.Co się dziwisz że EASY

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

aaaaa pomyliłem z wersja 1.7.2 xD

@up Po pierwsze on się podzielił z innymi opinia na temat serwera. Po drugie ty nie bądź taki hop bo własnie sam teraz posty nabijasz.

 

@topic "Off na zawsze." Czemu off ?

hihihi hehehe hahahaha...

Opublikowano

Potrzebuje pomocy nad serwerem , napisałem już do kogo miałem napisać , tym czasem będzie Whitelista , temat niestety ale można zawiesić . ;(

Opublikowano

Potrzebuje pomocy nad serwerem , napisałem już do kogo miałem napisać , tym czasem będzie Whitelista , temat niestety ale można zawiesić . ;(

Ja moge pomóc chętnie

Amaterasu

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...