Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Mam problem z laptopem k50ie wywala bluescrn itp


MałaAmy

Pytanie

Opublikowano

Jak w temacie mam laptopa Asus k50ie problem jest taki że wywala mi blue scrn jak gram w lola albo czasami siedze 1h na necie mam stery najnowsze starsze też prubowałem ale nic sad.png wraz wywala blue scrn a najlepsze jest to że jak gram w lola to zaczyna mi ekran migać i blue scrn co to może być ? najnesze jest to że włączyłem komputer po 3 razie i zaczoł mi pikać komuter chyba z 3/4 sygnały dzwiękowe hmm płyta głuwna pewnie ? ale najlepsze jest to że jak mi miga ekran to pisze sterownik nvidia przestał działać ale odzyskał sprawnosć co to kompa to jakieś z 3 miesiące 2 razy go zalazlem wodą puzniej sokiem pomarańczowym lub herbatą lapek ma już ponad 5 lat co tu zrobić żeby nie wywalalo blue scrn hmm nie mam pomysłu więc prosze o pomoc z góry przeraszam za ortografię ale siedziałem nad kompem cały dzień i wraz to samo jak gram w lola jak siedzie na necie z 2h to bluescrn ponie instalowałem stery nowsze najnowsze i stare i nic z tego co zrobić sad.png -- wszytko jest co sie dzieje do choroby nie mam sił -- http://zapodaj.net/a...b5f2d3.png.html

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znowu powtórzyć : nigdy nie wgrywać żadnych najnowszych sterowników , nigdy znaczy dosłownie NIGDY i kiedykolwiek

windows sam zainstaluje albo użyć tych ze strony producenta i dopiero sprawdzać

 

a co się dzieje dowiesz się jak zapłacisz w serwisie albo masz kogoś znajomego kto ci to sprawdzi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ile razy ci pisać : NIE INSTALUJ NAJNOWSZYCH STEROWNIKÓW TYLKO STARE ZE STRONY PRODUCENTA ! potem trzeba kompletnie wyczyścić rejestr , nawet na nowym systemie nigdy nie instalować najnowszych tylko stare

nawet tego nie potrafisz zrobić by sprawdzić laptopa ?

 

dopiero jak na nich też będą problemy oddaj na złom albo do serwisu. pewnie grafika padła albo w środku syf po herbacie czy tam innych napojach nie licząc jedzenia i robaków tam ucztujących ;)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ile razy ci pisać : NIE INSTALUJ NAJNOWSZYCH STEROWNIKÓW TYLKO STARE ZE STRONY PRODUCENTA ! potem trzeba kompletnie wyczyścić rejestr , nawet na nowym systemie nigdy nie instalować najnowszych tylko stare

nawet tego nie potrafisz zrobić by sprawdzić laptopa ?

 

dopiero jak na nich też będą problemy oddaj na złom albo do serwisu. pewnie grafika padła albo w środku syf po herbacie czy tam innych napojach nie licząc jedzenia i robaków tam ucztujących ;)

Hmm był czyszczony wgrałam najnowsze stery i najstarsze i nic :I wraz to samo wczesniej po tych bluescrn płyta głuwna zaczeła mi pikać i wraz to samo sie dzieje ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...