Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kliknięcia myszką podczas gry


mateuszz165

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Tak jak w temacie chciałbym zobaczyć ile razy podczas meczu LoL'a naciskam myszką. Prosze o linki do downloadu programu który będzie mi naliczał kliknięcia.

Dzięki :)

Opublikowano

Nie no, po prostu skandal ! Jak można z takim sadyzmem traktować inne stworzonka? Co ci zrobiła ta myszka? Chcesz się na czymś wyżyć to kup sobie worek treningowy a nie żywe zwierze !!!!!

Takie zachowanie jest karalne i ustalone według :

 

Art.1.
Wszystkie zwierzęta rodzą się równe wobec życia i mają te same prawa do istnienia.

Art.2.
a/ Każde zwierzę ma prawo do poszanowania
b/ Człowiek, jako gatunek zwierzęcy, nie może rościć sobie prawa do tępienia innych zwierząt ani do ich niehumanitarnego wyzyskiwania. Ma natomiast obowiązek wykorzystania całej swej wiedzy dla dobra zwierząt.
c/ Każde zwierzę ma prawo oczekiwać od człowieka poszanowania, opieki i ochrony.

Art. 3.
a/ Żadne zwierzę nie może być przedmiotem maltretowania i aktów okrucieństwa.
b/ Jeśli okaże się , że śmierć zwierzęcia jest konieczna, należy uśmiercić je szybko, nie narażając na ból i trwogę.

Art.4.
Każde zwierzę, które należy do gatunku dzikiego, ma prawo do życia na wolności w swym naturalnym otoczeniu: ziemskim, powietrznym lub wodnym, oraz prawo do rozmnażania się. Każde pozbawienie wolności, choćby w celach edukacyjnych jest pogwałceniem tego prawa.

Nie potrafisz zrozumieć tego, że ta myszka cierpi tak samo jak TY !! ODCZUWA BÓL !! Jeśli jest to dla ciebie rozrywka i twierdzisz, że to jest tylko gra radzę zastanowić się nad swoim postępowaniem.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Stwórz taki program xD , kilka poradników i proste "mauserightclick""mauserightclick= 1" xD , wejdz w dział na mpc , ładnie popros i zrobią ci taki w 2 dni a nawet szybciej, a jak napisze dokładniej to oddadzą "onwhenlol=leagueoglegends.exe" czy coś (nie zam się na tym xD) i będzie tyka tylko jak lol będzie włączony ;D

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...