Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jakie to mody? jak je wgrać?


WielkiBananPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak są mody z tymi różowymi drzewami, które były w kwadratowej masakrze?
macie gdzieś Mod Packa? Szukam jakiś modów na SP. Chcę nagrać coś z modów na jutuba.

Pomożecie jak to wgrać? i wgl? dacie coś do pobrania?

Opublikowano

Wgrywasz forge i wkładasz te mody do folderu mods

Forga wgrywa jego instalator więc to też nie powinien być problem

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

Pobierasz instalator forga, te 2 mody:

 

http://www.minecraftforum.net/topic/1753754-16xnatura/

 

http://www.minecraftforum.net/topic/1495041-16x-forge-biomes-o-plenty-v112-1-year-anniversary/

 

Odpalasz instalator, gdy skończy ci się instalować wchodzisz w swoim launcherze w New Profile i wybierasz wersje z forge. Potem wchodzisz do folderu .minecraft -> mods i wrzucasz tam te mody. Ponownie odpalasz launcher wybierając profil z forgem. W opcjach tworzenia świata musisz wybrać biomes o plenty w przeciwnym razie biomy z tego modu się nie wygenerują. Myślę, że pomogłem.

Opublikowano

Pobierasz instalator forga, te 2 mody:

http://www.minecraftforum.net/topic/1753754-16xnatura/
http://www.minecraftforum.net/topic/1495041-16x-forge-biomes-o-plenty-v112-1-year-anniversary/

Odpalasz instalator, gdy skończy ci się instalować wchodzisz w swoim launcherze w New Profile i wybierasz wersje z forge. Potem wchodzisz do folderu .minecraft -> mods i wrzucasz tam te mody. Ponownie odpalasz launcher wybierając profil z forgem. W opcjach tworzenia świata musisz wybrać biomes o plenty w przeciwnym razie biomy z tego modu się nie wygenerują. Myślę, że pomogłem.

Dzięki łapaj like ;)

Do reklam mamy dział.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...