Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]FIFA 14 Co powiecie o tym zakupie ?


TaDa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupuj wszystko co ma 95% + Polecanych ;)

Oraz jak na Allegro masz to są oferty Promowane <-- też warto kupować te.

Również jak są od Firmy, a nie od jednej osoby.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Dzięki wszystkim ale przejadę się chyba do sklepu i kupię. ;p

I mam pytanko: jak kupie grę z pudełkiem (w sklepie) to będę musiał grać z włożoną płytą w napęd ?, jeszcze jedno jak dodam grę do starego konta orgin z fifą 13 to przejdzie mi coś z niego czy nic ? ;)

Opublikowano

Dzięki wszystkim ale przejadę się chyba do sklepu i kupię. ;p

I mam pytanko: jak kupie grę z pudełkiem (w sklepie) to będę musiał grać z włożoną płytą w napęd ?, jeszcze jedno jak dodam grę do starego konta orgin z fifą 13 to przejdzie mi coś z niego czy nic ? ;)

Nie, nie musisz mieć w Napędzie.

Tylko LvL Futboll Club <-- ten Sklepik Fana ;) ... Przydaje się to.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Nie, nie musisz mieć w Napędzie.

Tylko LvL Futboll Club <-- ten Sklepik Fana ;) ... Przydaje się to.

Czyli praktycznie nic przydatnego ?

Chyba i tak założę nowe konto bo tamto na starym e-mailu mam ;)

Opublikowano

Czyli praktycznie nic przydatnego ?

Chyba i tak założę nowe konto bo tamto na starym e-mailu mam ;)

Przydatne jest to :D chyba za masz 1-10 lvl xD jak wysoki 20+ to zostaw na tym

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...