Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zegarek ze ściągą.


H2SO3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o zegarku z elektroniczną ściągą o wadze do 8 GB!?

Tutaj jest takie cusio

http://allegro.pl/zegarek-studencki-a-nie-sciaga-az-8gb-rozne-kolory-i3866187372.html

Warto kupić?

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Umm. Ciekawe :) zamówiłem sobie przed chwila i sam przetestuje teraz wyglada na spoko gadżet :p zobaczymy jak przyjdzie

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Dobre, warto kupić moim zdaniem.

 

Trochę praktyki drogie dzieci. Jedyne rzeczy jakie potrzebujecie to kartka, długopis i mózg. To przepis na ściągę idealną.

 

Oj no nie zawsze się to uda :).

Opublikowano

Umm. Ciekawe :) zamówiłem sobie przed chwila i sam przetestuje teraz wyglada na spoko gadżet :P zobaczymy jak przyjdzie

Szkoda, że na tej aukcji dnia 22 stycznia nikt nic nie kupił.

 

Co do tematu, taki zegarek to ciekawy gadżet, ale coś mi tutaj słabą podróbką współczesnych technologii zajeżdża.

Coś jak Samsung Gear, czy Sony SmartWatch kosztuje 700 - 1000zł.

Opublikowano

@UP

Bo to nie ma być jakiś pro zegarek, tylko ściąga, a jakby był z nie wiadomo czego to by nie kosztował 100zł tylko koło tysiąca, myśl trochę...

21515.jpg

Opublikowano

A ja polecam wydać te pieniądze na jakiś elegancki zegarek, a nie na takie chińskie badziewie które bałbym się nawet nosić.

Opublikowano

Mi tam szkoda na takie cos kaski :), wole wydac 1,50pln na dlugopis do ktorego wklada sie sciage. Dlugopisik rownie praktyczny jak i taki zegarek ; )

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Opublikowano

Powiem tyle. Gosc napisal tak aby sciagnac kupujacych. W istocie jedna nie jest to "zegarek ze sciaga" tylko podroba np. Sony SWatcha z blizej nieokreslonym systemem (na cholere widze tam ikonke kontaktow?). Ekran to na bank jakies oporowe gowno (czyli nie muskasz palcami tylko naciskasz) ktore bedzie nieprecyzyjnie dzialalo. Rozwali sie po miesiacu... Nie kupilbym ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...