Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz telefonu? Zajrzyj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ co jakiś czas widzę że na forum pojawia się wiele pytań tyczących się zakupów telefonu do danej kwoty : Np " Chce dobry telefon z dobrą baterią i ekranem bynajmniej 4,5" do 700zł" po co zakładać milion takich postów ? Wystarczy że zajrzysz tutaj !





TRACER OXYGEN GS1 - Cena średnia : 420zł : Sam telefon wyglądem przypomina Galaxy s2 lecz nieco większego ponieważ aż 5 cali ! tak WVGA 5" 800x480ppi ! Telefon posiada też DualSim lecz bez zgodności z WCDMA900 czyli Aero2 nie zadziała, ma też dość słabą baterię pamięć wewnętrzna 4GB oraz 2 rdzeniowy procesor 1ghz oraz 512Mb ram na słabe gry wystarczy ;) lecz najczęściej wybierają go osoby szukające taniego telefonu do pracy lub przeglądania internetu :)



myPhone FUN - Cena średnia : 370zł : Patrząc na cenę nie możemy wymagać od telefonu zbyt wiele lecz telefon oferuje nam nawet sporo jak na taki tani telefon ! Aczkolwiek za ok. 370 zł otrzymujemy telefon który posiada DualSIm 4Gb pamięci wbudowanej bardzo dobry głośnik oraz dość dobrą baterię 1700 MaH jedyne co może odrzucać od zakupu telefonu to dość słaby aparat 3,2 MPx lecz da się to wybaczyć ponieważ bez problemu można pograć w Gta vc oraz inne gry :)



Samsung Galaxy S2 -Cena średnia : 950zł :czyli telefon ktory miazdzy wszystko w tym przedziale i powie to duzo osób ;) 1GB RAM, Dwu-rdzeniowy procek 1,2 Ghz, czterordzeniowy uklad graficzny na ktorym zagrasz we wszystko, ekran 4.3 cala i dodatkowo robiacy ladne zdjecia i filmy w rozdzielczości FULL HD aparat 8.0 Mpx.



Galaxy Ace 2 -Cena średnia : 510zł :bardzo dobry ekran, 768mb ram, wydajny, dwurdzeniowy procesor oraz wydajny układ graficzny,


Xperia M - smartfon z średniej półki cenowej ma dwurdzeniowego Snapdragona S4 i grafikę Adreno 305 dzięki takiemu połączeniu daje sobie rade z najbardziej zaawansowanymi grami. Ekran 4 cale pozwala na wygodną obsługę. Jest smukły i pewnie trzyma się go w dłoniJedyny minus to aparat który przez złe oprogramowanie robi rozmazane zdjęcia


Sony Xperia U -cena śrenia : 760zł : bardzo dobry ekran, ten sam SoC co jest w Ace 2, z tym, że tu mamy zegar procesora wyższy o 200MHz, jego wadą jest brak slotu kart micro SD, a pamięci wbudowanej jest bardzo mało - 6GB. Ma też ekran 3,5' (może być wadą i zaletą).


ZTE Grand X In -Cena Średnia : 760zł- najlepszy z całej czwórki ekran, 1GB ram, procesor Intela i prawie czysty android. Wydajność jest bardzo podobna jak w Xperii U.


Nokia Lumia 520 --cena średnia: dobry smartphone do wszystkiego (sprawdzenia poczty, przeglądania Internetu, napisania SMS-a, itp.) oprócz grania.


Xperia Solo - niezły telefon, wydajniejszy od Ace 2, też ma dobry ekran, 3,8', ma slot kart micro SD. Wadą jest niewymienny (i niezbyt pojemny) akumulator.


Samsung S7560 Galaxy Trend- 1GHz Procesor oraz 768 MB pamięci ram 4gb wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia o max 32GB 4" ekran TFT 480 x 800 px (wady: słaba bateria,jakość wykonania)


Pentagram Monster X5- elegancki wygląd i dobre spasowanie obudowy,świetny wyświetlacz,płynne i stabilne działanie systemu ,zadowalająca wydajność,Dual SIM ze wsparciem dla Aero2,,bardzo długi czas pracy na obu bateriach,dobry stosunek wyposażenia do ceny (wady: szybko brudząca się obudowa i jej dolna część ze słabej jakości materiału,przeciętna jakość dźwięku na słuchawkach.słaby aparat i kamera)


LG Swift L7 II (Optimus P710)- ciekawe wzornictwo i jakość wykonania,optymalne gabaryty,bardzo wytrzymała bateria,dopracowana nakładka


Sony Xperia SP- Mocny 2rdzeniowy procesor Qualcomm MSM8960Pro 1.7Ghz Który jak masełko podkręcimy do 2.0GHz+,Corning Gorilla Glass,1Gb ram) telefon idealny do przeglądania intenetu oraz dla firmy :) lecz nada się też na jakieś gry :)



PS : POST BĘDZIE AKTUALIZOWANY Z CZASEM! CODZIENNIE BĘDĘ PRÓBOWAĆ DODAWAĆ NOWE MODELE ORAZ OPISY ! MOŻNA KIEROWAĆ TEŻ SUGESTIE JAKI TELEFON W JAKIEJ CENIE ORAZ JAKIŚ KRÓTKI OPIS ITD!



Ps2: jeśli szukasz konkretnie jakiś telefon do xxxzł i nie ma go na liście lub masz jakieś pytania .. Kieruj je bezpośrednio tutaj lecz najpierw wypisując model o który chodzi!


891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Brakuje jednej najrozsadniejszej maszynki w przedziale 100-600zl jaka jest S2 czyli telefon ktory miazdzy wszystko w tym przedziale i powie to duzo osób ;) opisik? Prosze skopiowany z jakiejs tam mojej odpowiedzi.1GB RAM, Dwu-rdzeniowy procek 1,2 Ghz, czterordzeniowy uklad graficzny na ktorym zagrasz we wszystko, ekran 4.3 cala i dodatkowo robiacy ladne zdjecia i filmy w rozdzielczości FULL HD aparat 8.0 Mpx.

K4milo%20PL.png

Opublikowano

Mam propozycję - dodawaj średnią cenę nowego telefonu (konkretnego). To jeszcze bardziej ułatwi korzystanie z twojego tematu. :lol:

 

graphic.png

 

RANK - THE GLOBAL ELITE - 1028H

 

PROFIL STEAM → CLICK

Opublikowano

Dodałem 2 telefony od 100zł do 600zł oraz dodałem cene średnią za telefony (niektóre)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Xperia M - smartfon z średniej półki cenowej ma dwurdzeniowego Snapdragona S4 i grafikę Adreno 305 dzięki takiemu połączeniu daje sobie rade z najbardziej zaawansowanymi grami. Ekran 4 cale pozwala na wygodną obsługę. Jest smukły i pewnie trzyma się go w dłoniJedyny minus to aparat który przez złe oprogramowanie robi rozmazane zdjęcia

Opublikowano

S2 cena srednia cena 950zl!? Chyba S2+ :D tak btw. dobre by jeszczd bylo jakbys porobil srednie ceny: nówka/uzywana bo niektorzy szukaja nowego telefonu a niektorzy uzywanego ;)

K4milo%20PL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...