Skocz do zawartości

[Recenzja] Spyro The Dragon


MrCookiePolska

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzja gry: Spyro The Dragon

Gra Spyro The Dragon opowiada o dwóch przyjaciołach, którymi byli Spyro i Sparx. Przyjaciele to smok i ważka których połączyła miłość do przygód. Pewnego dnia w ich smoczej wiosce, przyszli źli ludzie i zakamieniowali wszystkich w szmaragd. Jednak udało się uciec jednemu ze smoków, a tym smokiem był Spyro. Po odszmaragdowaniu jednego ze smoków poproszono nas by odkamieniować resztę, i tu się zaczyna cała fabuła tej że gry. Sparx nie jest tylko ważką zbierającą pkt. ale też oznacza życie Spyro'a. Kolor złoty - 3 życia, kolor niebieski - 2 życia, kolor zielony - 1 życie, a następnie Sparx znika i każde uderzenie wroga nas unieszkodliwia.

Mówiąc szczerze nie wiedziałem że gra która jest stworzona dla dzieci powyżej 7 roku życia mnie tak zafascynuje, mam nadzieje że was również tak jak mnie ta gra uraduje.

Gra Spyro The Dragon nie jest dostępna na xbox - xbox360 - PS2 - PS3 ani na PC czy na Linux i MAC. Gra jest dostępna tylko na konsole PSX lub Emulatory PSX na komputer.

OGÓLNA OCENA. Grze Spyro The Dragon daje 4,7/5 ponieważ bardzo dobra jest graficznie i audio ma również dobre. Jedyne czego mi zabrakło to napisy w dialogach. Gorąco zachęcam do zagrania w tę grę.

post-1078244-0-62468300-1390332773.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający forum [Recenzja] Spyro The Dragon   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...